Terminowość

Dokładamy wszelkich starań, by wywiązać się z umowy zawartej z Klientem sumiennie i zrealizować wszystkie powinności, które do nas należą zgodnie z ustalonym wspólnie harmonogramem prac. Robimy więc wszystko, aby usługa została wykonana w terminie lub nawet przed czasem. Rozumiemy, że czas jest najcenniejszą wartością, dlatego profesjonalny zespół fachowców działa według planu, sprawnie realizując swoje zadania krok po kroku.

Każdy samochód z naszej floty jest wyposażony w satelitarny system GPS, dzięki któremu zawsze wiemy, gdzie znajduje się transport z rzeczami Klientów. Pozwala nam to kontrolować czas trwania relokacji i dostarczyć Państwa rzeczy ustalonym terminie, kończąc usługę na czas. Niezawodność naszych pojazdów gwarantuje brak nieprzewidzianych sytuacji, które mogłyby opóźnić cały proces. Specjalistyczny sprzęt pozwala na zapakowanie, przewiezienie i rozładowanie mienia sprawnie i daje pewność, że żadna niespodziewana sytuacja nie przeszkodzi nam w pracy i nie wywoła opóźnień.

Specjalizujemy się w systematycznym biciu branżowych rekordów. Możemy pochwalić się osiągnięciami, których do tej pory nie udało się nikomu pobić, co czyni nas liderem w zakresie terminowości wykonywania zadań. Na swoim koncie mamy trzy rekordy, z których jesteśmy niezwykle dumny, i które świadczą o naszej wydajności i skuteczności. Podczas przeprowadzki firmy Polkomtel udało nam się zorganizować relokację do nowej siedziby przedsiębiorstwa na tyle sprawnie, że trzy weekendy wystarczyły, by przeprowadzić do nowego miejsca 2 tysiące pracowników! Podczas przeprowadzki wydawnictwa Presspublica czas był szczególnie cenny, ponieważ każda godzina wyłączonych komputerów to strata i dodatkowy stres.

Włożyliśmy w to zadanie wszystkie nasze siły, wiedzę i umiejętności organizacyjne, dzięki czemu udało nam się spakować i przewieźć 650 komputerów w 40 godzin. Natomiast przeprowadzkę firmy Allianz ukończyliśmy aż dobę przed terminem – plan zakładał, że potrwa trzy doby, ale plany są po to, by je realizować szybciej. Nie da się? Nie u nas. Terminowość to – obok bezpieczeństwa – nasza najważniejsza cecha, która sprawia, że zaufało nam już milion klientów, a zdecydowana większość z nich była zadowolona ze współpracy.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje atrakcyjną ofertę przyjemnej przeprowadzki.

Centrala

DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

E-mail: handlowy@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000

1
2
3
5
6