Background Image

Przeprowadzka firmowa?
Z przyjemnością!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do Klientów biznesowych. Jeżeli interesują Państwa przeprowadzki prywatne, bądź międzynarodowe, odsyłamy do poniższych działów.

App Screenshot


Przyjemne przeprowadzki

Przeprowadzka firmy i zmiana lokalizacji to bardzo ważny moment dla firmy. Wiążę się z wieloma zmianami i utrudnieniami.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu podczas realizacji tysięcy przeprowadzek firmowych - wiemy na co zwrócić uwagę oraz jak zaplanować usługę, aby jak najmniej przeszkadzała w normalnym funkcjonowaniu biura.
Oferujemy profesjonalne usługi dostosowane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.
Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej firmy jako partnera świadczącego profesjonalne usługi przeprowadzkowe.
-
Adam Bajorek
Dyrektor Handlowy

Dowiedz się dlaczego wybierają nas najlepsi!

Przeprowadzki firmowe to nasza specjalność. Dowiedz się w jaki sposób przygotowujemy się do realizacji usługi, poznaj system planowania i zabezpieczania transportowanego przez nas mienia, a także odkryj co sprawia, że wybierają nas najlepsi.

W ramach przeprowadzek firmowych oferujemy:

Przeprowadzki biur, firm, magazynów, archiwów, bibliotek, wystaw, urzędów i banków

Usługi przeprowadzkowe świadczymy dla firm, urzędów oraz instytucji. Podejmujemy się nawet nietypowych zleceń związanych ze specyfiką branży naszych Klientów.

Transport komputerów, serwerowni, UPSów, kserokopiarek, ploterów i sprzętu elektronicznego

Nasi wykwalifikowaniu fachowcy doskonale wiedzą jak bezpiecznie przetransportować wartościowe urządzenia oraz sprzęt. W ramach przeprowadzki oferujemy również możliwość odłączania i podłączania sprzętu.

Transport mebli, dokumentacji, sejfów i kas pancernych

Podczas realizacji usługi zajmujemy się profesjonalnym pakowaniem i zabezpieczaniem mienia firmy oraz dokumentacji. Transportujemy również ciężkie sejfy czy kasy pancerne.

Transport maszyn, ciężkiego i specjalistycznego sprzętu

Realizujemy również przeprowadzki profesjonalnego i ciężkiego sprzętu. Do transportu wykorzystujemy również nasz specjalistyczny sprzęt taki jak windy zewnętrzne czy schodołaz.

Transport dzieł sztuki i antyków

Zajmujemy się również profesjonalnym transportem dzieł sztuki. Jest to nietypowy transport dlatego też wymaga indywidualnego podejścia. W ramach usługi przygotowujemy dedykowane skrzynie do zabezpieczenia.

Zakres usług:

Dostawa materiałów do pakowania

Przed rozpoczęciem usługi przeprowadzkowej naszym Klientom dostarczamy kartony tak aby pracownicy mogli zapakować swoje rzeczy z biurek oraz szafek.

Szkolenia pracowników

Naszym Klientom oferujemy również możliwość przeprowadzenia szkolenia dla pracowników firmy, które ułatwi im zrozumienie procesu przeprowadzki, oraz pomoże zoptymalizować czas jej trwania.

Uruchamianie stron informacyjnych

Na potrzeby Klientów uruchamiamy dodatkowo serwis internetowy dedykowany dla ich przeprowadzki. Stronę dostosowujemy do potrzeb firmy.

Zabezpieczenie ciągów komunikacyjnych

Zawsze przed rozpoczęciem prac dokładnie zabezpieczamy ciągi komunikacyjne oraz windy tak aby nic nie uległo uszkodzeniu podczas przenoszenia przedmiotów o dużych gabarytach.

Pakowanie mienia przez zespół profesjonalistów

W ramach realizacji usługi przeprowadzkowej oferujemy naszym Klientom również usługę pakowania dokumentów, komputerów i innych przedmiotów znajdujących się w firmie.

Montaż i demontaż

Świadcząc usługę przeprowadzkową oferujemy również możliwość demontażu mebli oraz sprzętu oraz montażu ich w nowej lokalizacji.

Rozłączanie i podłączanie komputerów

Nasi fachowcy w ramach realizacji usługi rozłączą i podłączą sprzęt IT znajdujący się w firmie zgodnie ze wskazówkami Klienta.

Przewóz dokumentacji

Świadczymy również transport dokumentacji firmowej z archiwów.

Załadunek oraz zabezpieczanie mienia do transportu

Załadunek mienia na nasz samochód dostawczy jest to zawsze zaplanowany proces. Mienie ustawiamy w bezpieczny sposób i zabezpieczamy je za pomocą pasów transportowych oraz mat antypoślizgowych.

Profesjonalne zabezpieczenie mienia gabarytowego

Nawet mienie o nietypowych gabarytach nie jest dla nas problemem. Dzięki naszym profesjonalnym materiałom gwarantujemy bezpieczeństwo przewożonego mienia niezależnie od jego wielkości czy kształtu.

Rozładunek i ustawienie mienia zgodnie ze wskazówkami klienta

W docelowej lokalizacji wnosimy mienie do pomieszczeń oraz rozstawiamy je zgodnie z życzeniami Klienta.

Magazynowanie mienia

Naszym Klientom oferujemy bezpieczne magazynowanie mienia w naszych magazynach zlokalizowanych w centrach największych miast Polski.

Sprzątanie i utylizacja

Po zakończonej usłudze zawsze sprzątamy materiały zabezpieczające wykorzystane podczas przeprowadzki - zostawiając po sobie porządek. Ponadto oferujemy również możliwość utylizacji niepotrzebnych mebli czy sprzętu elektronicznego.

After-move service

Po zakończeniu prac przeprowadzkowych oferujemy naszym Klientom również świadczenie dodatkowej usługi after move service - w ramach której nanosimy drobne poprawki przy ustawieniu mienia itp.

Ubezpieczenie powierzonego mienia

Każda usługa przeprowadzkowa jest przez nas ubezpieczona na kwotę 3.000.000 zł.

Stała opieka handlowca

Każdy nasz Klient otrzymuje od nas swojego osobistego doradcę, który dba o prawidłowy przebieg procesu relokacji.

Fachowe pakowanie

Podstawą naszego bezpieczeństwa podczas przeprowadzki jest należyte zabezpieczenie przewożonych rzeczy. Część przewożonych przedmiotów ma nie tylko wartość materialną, ale również tę sentymentalną, której nie da się odtworzyć. Powierzając pakowanie profesjonalistom masz pewność, że przy wykorzystaniu najlepszych materiałów, Twoje rzeczy są właściwie zabezpieczone i bezpieczne.

Bezpieczny transport

Sprawna i niezawodna flota to gwarancja, że wszystko dojedzie na czas, bez opóźnień i stresu. Nasza flota, jej stan i niezawodność wyznaczają branżowe standardy. Każdy samochód wyposażony jest w system satelitarnego monitoringu GPS, który dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo przewożonego mienia.

24/7 Osobisty doradca

Każdy Klient otrzymuje osobistego doradcę, który dba o prawidłowy przebieg przeprowadzki. Źródłem doświadczenia naszych doradców są tysiące zrealizowanych usług przeprowadzkowych - stąd łatwiej jest nam udzielić pomocnych rad. Dodatkowo nasz dział operacyjny każdorazowo potwierdza wszystkie ustalenia z Klientem, tak aby cała przeprowadzka przebiegła sprawnie. To solidna gwarancja komfortu, jaką oferujemy każdemu Klientowi.

Przeprowadzka? Z DTS to nie problem.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym działem handlowym, gdzie doświadczeni specjaliści w branży przeprowadzkowej odpowiedzą na wszystkie pytania, oraz dostosują i przygotuję idealną ofertę usługi przeprowadzkowej.

Naprawdę warto się z nami skontaktować, bo bardzo dobrze znamy się na przeprowadzkach i lubimy swoją pracę.

Usługi
niestandardowe

Naszych Klientów wspieramy w rozmaitych działaniach związanych z przeprowadzkami i transportem. Oferujemy magazynowanie mienia, drobny montaż i demontaż mebli, oraz zabudowy, a także utylizujemy zużyty sprzęt. Ponadto oferujemy profesjonalny transport sprzętu IT.

Wyposażenie profesjonalistów

W swoich zasobach posiadamy specjalistyczne wyposażone auta, w których skład wchodzi: GPS, listwy mocujące ładunek, pasy transportowe do zabezpieczania ładunku, podłogi antypoślizgowe, oraz wytrzymałe koce transportowe.

Posiadamy robota i windę zewnętrzną

Realizacja części usług wymaga specjalistycznych narzędzi. W DTS posiadamy tak specjalistyczne wyposażenie jak robot do przewozu ciężkich ładunków po schodach, czy windę zewnętrzną. Jesteśmy przygotowani na najtrudniejsze zadania.

99,9%
zadowolonych klientów

Każda opinia na temat świadczonych usług jest dla nas ważna. Nasz dział kontroli jakości bada satysfakcję każdego Klienta. Monitorujemy jakość realizowanych usług i wprowadzamy działania korygujące, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Jakość jest fundamentem, na którym budujemy DTS. Jesteśmy w pełni świadomi tego, jak bardzo jest ona ważna.

PSP, IAM, AMSA, międzynarodowe stowarzyszenie branżowe

Z dumną wspieramy i należymy do międzynarodowych stowarzyszeń branżowych. To elitarne kluby firm z najlepszymi opiniami na rynku, co roku audytowane przez niezależnych, branżowych ekspertów. Należymy do: American Moving and Storage Association, International Association of Movers, Polskiego Stowarzyszenia Przeprowadzkowego.

Zatrudniamy ponad 300 profesjonalistów

W usługach zgrany, profesjonalny zespół to podstawa. Wierzymy w firmy, które zatrudniają i szkolą swoich pracowników. Tylko takie firmy mogą gwarantować powtarzalną, najwyższą jakość świadczonych usług i zadowolenie Klienta.

Wdrożone
ISO 9001:2008

Działamy zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2008. To gwarancja powtarzalnej jakości świadczonych przez nas usług. Dzięki procedurom obowiązującym w naszej firmie możesz być spokojny. Każda z tysięcy organizowanych przez DTS przeprowadzek jest pod pełną kontrolą.

Team Member

Dysponujemy flotą ok.115 meblowozów

Wizytówką naszej firmy, oprócz doświadczonych pracowników, jest nasza flota. To ponad 115 meblowozów przystosowanych do przewozu ładunków delikatnych. Niezawodna, sprawdzona i nowa, bo tylko wtedy może być naprawdę niezawodna, a tego oczekują Klienci.

Team Member

Ponad 18 lat
doświadczenia

Od 1 stycznia 2000 świadczymy usługi przeprowadzkowe. Od tego czasu z roku na rok podnosimy nasze kwalifikacje i choć trudno nas zaskoczyć, rozumiemy, że każda przeprowadzka jest inna.

18 oddziałów
w Polsce

Dzięki naszej sieci oddziałów jesteśmy bliżej Klienta. Poprzez sprawną organizację skracamy dystans, czas i ceny. Posiadamy oddziały w: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku Szczecinie, Wrocławiu, Płocku, Kaliszu, Gliwicach, Rybniku, Łodzi i Wałbrzychu. Świadczymy usługi na terenie całego kraju i Unii Europejskiej.

Realizujemy
nietypowe projekty

Tam gdzie liczy się pewność, zaufanie i wydajność tam jest DTS. Niezależnie od tego czy przewozimy tysiące stanowisk pracy opróżniając drapacze chmur, czy największe polskie archiwa sięgające dziesiątek km długości. Można nam zaufać. To opinie naszych Klientów, z których jesteśmy dumni.

Zaufało nam
ponad 1 mln Klientów

Przewieźliśmy mienie ponad 1 mln Klientów. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaufanie, jakim obdażają nas Klienci. Pracujemy na nie każdego dnia z przyjemnością.

Branżowe rekordy

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klienta udało się nam ustalić pewne branżowe rekordy, które jak dotąd nie zostały pobite.

Czy można skończyć przeprowadzkę 700 osób 24 godziny przed czasem?

Ten rekord ustanowiliśmy podczas przeprowadzki firmy Allianz zaplanowanej na 3 dni. Przewożąc ok. 40 ciężarówek w ciągu 12 godzinnej zmiany udało nam się skończyć dobę przed planowanym terminem.

Jak przeprowadzić 2000 pracowników jednej firmy w 3 weekendy?

Nikt w Polsce dotychczas nie pobił naszego rekordu, który udało nam się zrealizować podczas przeprowadzki firmy Polkomtel - operatora sieci komórkowej PLUS.

Kto da radę spakować i przewieźć 650 komputerów w 40 godzin?

W wydawnictwie Presspublica czas kiedy komputery są wyłączone należy do rzadkości. Podobnie było i tym razem, kiedy wszystkim zależało na tym, aby edytorzy jak najszybciej mogli wrócić do swoich zajęć.

Przeprowadzka Krok po Kroku


Umów się z doradcą
(22) 526 1000

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który z przyjemnością odpowie na Państwa pytania dotyczące usługi przeprowadzkowej oraz umówi się na spotkanie w celu zapoznania z nasza ofertą.

Wizja
lokalna

Planowanie przeprowadzki rozpoczynamy od dokładnych oględzin miejsca, w którym będziemy pracować. Dzięki temu wiemy, jakich narzędzi potrzebować będą nasi pracownicy i jak długo potrwa realizacja zlecenia. Wywiad ze zleceniodawcą pozwala nam poznać jego oczekiwania i potrzeby.

Oferta
i wycena

Przygotowana przez nas propozycja działań i kosztorys przedstawiane są do akceptacji Klienta. Na tym etapie podpisujemy umowę, określającą wzajemne zobowiązania stron i zakres ich obowiązków.

Materiały
dla pracowników

Przeprowadzka firmowa to nie tylko proces logistyczny, ale i wyzwanie związane z zarządzaniem personelem.  W ramach naszej kompleksowej usługi, dostarczamy  Klientom instytucjonalnym materiały informacyjne do dystrybucji wśród pracowników. Dzięki nim personel łatwiej radzi sobie z niedogodnościami związanymi z relokacją.

Materiały
do pakowania

Odpowiednie zabezpieczenie przewożonych ładunków jest niezwykle istotne, toteż dostarczamy naszym Klientom zestaw gotowych materiałów do pakowania: kartonów, koców zabezpieczających i folii.

Szczegółowy
harmonogram

Jesteśmy punktualni. Nasi pracownicy działają zgodnie z ustalonym harmonogramem, dbając o to, by przeprowadzka  zakończyła się w przewidzianym terminie. Wiemy, że dla naszych Klientów biznesowych każda godzina opóźnienia może być kosztowna, toteż często pracujemy w nietypowych godzinach, zapewniając tym samym płynną pracę firmy zleceniodawcy. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie optymalnych metod realizacji przeprowadzek, które pozwalają firmom szybciej wrócić do normalnego trybu pracy.

Zabezpieczenie
ciągów komunikacyjnych

Zawsze przed rozpoczęciem prac dokładnie zabezpieczamy ciągi komunikacyjne oraz windy tak aby nic nie uległo uszkodzeniu podczas przenoszenia przedmiotów o dużych gabarytach.

Załadunek
i transport

Nasze samochody są przystosowane do transportu małych i dużych ładunków. Udogodnienia, takie jak podnośniki, pasy mocujące czy antypoślizgowe podłogi gwarantują maksymalne bezpieczeństwo przewożonych ładunków.

Ubezpieczenie

Posiadamy najwyższą polisę ubezpieczeniową, która zabezpiecza
mienie naszych klientów do kwoty 3.000.000 PLN.

Wniesienie

Nigdy nie zostawiamy Klientów w potrzebie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom - takim jak windy czy roboty transportowe, dostarczamy ładunki nawet w nietypowe miejsca. Wąskie klatki schodowe czy brak windy nigdy nie są dla nas przeszkodą.

Magazynowanie

Nowa aranżacja wnętrz, wymiana części sprzętu czy zmiana zajmowanego metrażu często sprawiają, że po przeprowadzce niektóre przedmioty stają się zbędne. Klientom, którzy nie chcą ich wyrzucać lub sprzedawać, proponujemy magazynowanie. Jesteśmy w stanie przechować przedmioty o dowolnych gabarytach.

Sprzątanie
i utylizacja odpadów

Staramy się, aby po zakończonej przeprowadzce nasi Klienci mogli niemal od razu zacząć korzystać z nowego biura lub mieszkania. Sprzątamy zużyte opakowania i inne pozostałości po relokacji. Na zlecenie Klientów możemy zadbać o utylizację niepotrzebnych mebli oraz sprzętu RTV i AGD.

Badanie
satysfakcji

Po każdej zakończonej usłudze badamy stopień zadowolenia naszych Klientów prosząc o wypełnienie Ankiety Satysfakcji. 99,9% naszych Klientów poleciłoby naszą firmę swoim przyjaciołom.

UBEZPIECZENIE I GWARANCJA

Bezpieczeństwo w postaci posiadanych polis ubezpieczeniowych i gwarancja, którą otrzymuje Klient od firmy przeprowadzkowej w postaci rękojmi za wykonywane usługi, pokazuje troskę, z jaką firma podchodzi do rzeczy Klienta.

W firmie DTS podchodzimy z najwyższą starannością do kwestii bezpieczeństwa dobytku naszych Klientów.


Co oferujemy?

Zapewniamy bezpieczeństwo usługi poprzez kompleksowe ubezpieczenie całego procesu relokacji. Ubezpieczamy nie tylko mienie naszych Klientów, lecz również obejmujemy ochroną budynki w których pracujemy i mienie osób trzecich takie, z którym mamy styczność podczas realizacji usługi. Dysponujemy następującymi polisami ubezpieczeniowymi:

OC Działalności Przeprowadzkowej

Ubezpieczenie OC Działalności Przeprowadzkowej od wszystkich ryzyk utraty lub uszkodzenia mienia podczas pracy pracowników firmy DTS do kwoty 1.100.000 PLN.

OC Przewoźnika Drogowego

Ubezpieczenie OC Przewoźnika Drogowego w transporcie krajowym i międzynarodowym. Ubezpiecza szkody powstałe podczas wykonywania transportu, polegające na utracie lub uszkodzeniu mienia do kwoty 3.000.000 PLN.

All Risk (Cargo)

Ubezpieczenie All Risk (Cargo) obowiązujące na całym świecie, dostosowane jest do oczekiwań Klienta. Zawieramy je na czas realizacji usługi.

Nasza flota

Grupa DTS dysponuje flotą ponad 115 samochodów ciężarowych i dostawczych, którymi każdego dnia realizuje usługi przeprowadzkowe dla swoich Klientów. Wszystkie samochody (meblowozy) przystosowane są do przewozu ładunków delikatnych, wymagających dokładnego zamocowania podczas transportu. Na wyposażeniu każdego z pojazdów znajduje się komplet pasów mocujących (burty pojazdów posiadają uchwyty do wiązania pasów), koce służące do izolowania poszczególnych elementów, wózki transportowe i paletowe. Część samochodów wyposażona jest w hydrauliczne windy załadowcze, umożliwiające załadunek elementów o wadze do 2000 kg.

Wśród dostępnych pojazdów znajdują się meblowozy o różnych wymiarach przestrzeni ładunkowej i różnym dopuszczalnym obciążeniu ładunkiem. Możemy podzielić je na następujące kategorie:

Tandem IVECO + przyczepa
90 m3, DMC 28T

To zestaw wykorzystywany przy dużych przeprowadzkach międzynarodowych. Jego kubatura i ładowność z powodzeniem wystarczą, aby przewieźć dobytek dużej rodziny choćby na koniec Świata.

Iveco
45 m3, DMC 12000 kg

Ciężarówki tej klasy to już sprzęt do realizacji najcięższych zadań. Wyposażone w windy o ładowności 2T mogą bezpiecznie przewieźć dowolny ładunek zarówno w kraju, jak i zagranicą.

MAN
35 m3, DMC 7500 kg

To samochody ciężarowe do logistyki miejskiej. Dzięki swojej masie całkowitej - 7.5T mogą wjechać do miasta bez specjalnych pozwoleń. Duża ładowność czynią z nich podstawowy środek transportu przy większych przeprowadzkach.

Mercedes Sprinter kontener
18 m3, DMC 3.5T

Najliczniejsza grupa samochodów w naszej flocie. Doskonale sprawdza się w logistyce miejskiej. Zabudowa kontenerowa ułatwia załadunek i bezpieczne umocowanie towaru. Każdy meblowóz wyposażony jest w pasy i listwy do mocowania ładunków delikatnych, takich jak meble czy sprzęt RTV/AGD.

Mercedes Sprinter furgon
12 m3, DMC 3.5T

Samochody te świetnie spisują się w dalekich trasach. Ich główne atuty to małe spalanie, duża prędkość, oraz wysoki komfort. Dzięki niemu pracownicy szybko i bezpiecznie mogą dowieźć ładunek do celu.

Peugeot Partner
3 m3, DMC 2.5T

To najmniejszy pojazd w naszej flocie. Wykorzystywany w dostawach kartonów do Klientów i przewozie małych ładunków. Często też wykorzystywany przez ekipy pracowników, jako środek transportu na miejsce przeprowadzki.

Pełen przekrój stosowanych pojazdów pozwala nam na zaoferowanie pojazdu dokładnie dopasowanego do potrzeb zamawiającego usługę.

MAGAZYNOWANIE MIENIA

W związku ze zmianą siedziby firmy nie zawsze nasi Klienci chcą wykorzystywać wszystkie meble ze starej lokalizacji, dlatego my wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klienów oferujemy również usługi krótko i długo terminowego magazynowania mienia.

Skrzynie magazynowe

Mienie naszych Klientów przechowujemy w bezpiecznych skrzyniach magazynowych. Skrzynie wykonane według międzynarodowych standardów zapewniają ochronę mienia niezalażnie od okresu przechowywania przed zabrudzeniem rzeczy. Każda skrzynia wyposażona jest w listę mienia, którą zawiera. W przypadku przesyłek międzynarodowych towar może zostać wysłany zagranicę w skrzyni magazynowej bez przeładowywania. Wszystkie skrzynie wyposażone są w zamknięcie z bezpieczną plombą.

Atrakcyjne warunki cenowe

Naszym Klientom korzystającym z usług firmy oferujemy atrakcyjną ofertę magazynowania

Magazyn jest monitorowany 24/7

Magazyn znajduje się na terenie ochranianym monitorowanym całodobowo.

Lokalizacja w centrum największych miast

Łatwy i szybki dostęp do magazynowanego mienia.

Bezpieczeństwo powierzonych nam przedmiotów

Firma posiada ubezpieczenie mienia składowanego w magazynie.

Materiały zabezpieczające

Firma DTS Przyjemne Przeprowadzki zapewnia swoim klientom gwarancję bezpieczeństwa pakowanych oraz przewożonych przez nią ładunków. Dlatego właśnie korzystamy z wielu rodzajów dostępnych materiałów pakujących, które umożliwiają bezpieczny transport Państwa mienia.

Czym zabezpieczamy Państwa mienie?

Firma DTS w codziennej praktyce stosuje następujące materiały zabezpieczające:

9 rodzajów opakowań do różnych zastosowań

Każdy rodzaj kartonu posiada inny sposób wykorzystania. Dlatego też opakowania różnią się od siebie rozmiarami, grubością i wytrzymałością tektury z której są wykonane.

Folia stretch

Służy do zabezpieczania mebli przed wpływem warunków atmosferycznych oraz osadzaniem kurzu podczas realizacji usługi czy magazynowania mienia. Pełni też rolę zabezpieczenia mechanicznego np. przed otwarciem się szaf podczas przenoszenia.

Folia pęcherzykowa

Doskonale nadaje się do tłumienia wstrząsów podczas długich tras. Stosowana zazwyczaj do przedmiotów delikatnych i podatnych na uszkodzenia mechaniczne. Pełni też funkcję zabezpieczenia elektrostatycznego przy pakowaniu elektroniki.

Koce amortyzujące

Koce służące do izolacji mienia układanego na samochodzie oraz do zawijania ładunków nietypowych gabarytów. Towary delikatne wymagają właściwej ochrony, my ją gwarantujemy.

Papier pakowy

Stanowi podstawowy materiał używany podczas pakowania wyposażenia kuchni oraz drobnych elementów szklanych. Umiejętne owinięcie każdego elementu zapewnia doskonałą ochronę przed wstrząsami oraz spełnia rolę izolatora pomiędzy poszczególnymi elementami.

Skrzynie drewniane

Skrzynie przygotowywane przez naszą stolarnię do zabezpieczenia szczególnych przedmiotów, takich jak: obrazy, rzeźby, antyki. Wykorzystujemy je również przy zabezpieczaniu dużych telewizorów, lub motocykli w pozycji stojącej. Taki rodzaj zabezpieczenia najczęściej wykorzystywany jest przy oceanicznych przesyłkach kontenerowych.

Kontenery kurierskie

Wykorzystywane przy przewozie materiałów wymagających specjalnej ochrony. Wytrzymałe plastikowe pojemniki stanowią najbardziej wytrzymałe zabezpieczenie mechaniczne. Wszystkie kontenery mają możliwość plombowania, co dodatkowo chroni zawartość przed niepowołanym dostępem osób trzecich.

Torebki strunowe

Pełnią rolę opakowań zbiorczych na drobne elementy, z powodzeniem wykorzystywane do pakowania drobnych przedmiotów takich jak przybory piśmiennicze z biurka, itp.

Background Image

Wybierają nas najlepsi

Z dumą prezentujemy listę wybranych firm, dla których mieliśmy przyjemność świadczyć nasze usługi

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
  • Znałem firmę DTS bo wcześniej przeprowadzali firmę w której pracuję. Handlowiec podczas spotkania zrobił zdjęcie i powiedział, że w nowym mieszkaniu wszystko będzie wyglądać dokładnie tak samo. Nie wierzyłem, że to może być prawda. Podczas przeprowadzki zabrałem córkę do kina. Jak wróciłem robota była prawie skończona, a rzeczy na swoim miejscu. Naprawdę byłem miło zaskoczony, polecam firmę DTS - są mistrzami od przeprowadzek

    Adam Rzepka
  • No cóż mogę powiedzieć, że szkoda, że nie poznałam firmy DTS wcześniej. Przeprowadzałam się w życiu 3 razy i ten ostatni, z DTS Przeprowadzki wspominam najlepiej. Może nie była to najtańsza oferta, ale przynajmniej nie poniosłam żadnych dodatkowych kosztów. tym razem nikt mi nie wmawiał, że przy przeprowadzce, zawsze musi się coś uszkodzić. Brawo dla chłopaków znają się na swojej pracy!

    PANI KATARZYNA
  • Przeprowadzka z DTS Przeprowadzki to naprawdę fajna przygoda. Bardzo obawiałem się całej usługi, ponieważ przeprowadzałem się po raz pierwszy. Niemniej już po pierwszej godzinie realizacji usługi wiedziałem, że wybrałem właściwą firmę. Przeprowadzali mnie ludzie, których chętnie zaprosiłbym do domu na kawę. Super zgrana ekipa zrealizowała moją usługę szybko i sprawnie.

    ROBERT WŁODARCZYK
Background Image

Fachowcy DTS

Większość firm w branży nie zatrudnia żadnych pracowników, często przedstawiając to za swój atut w postaci najniższej ceny. My jesteśmy przeciwnego zdania i wybraliśmy inny model rozwoju. Wierzymy, że tylko zatrudnieni na stałe pracownicy mogą realizować misję naszej firmy. Tylko doświadczony, przeszkolony personel gwarantuje najwyższy poziom realizowanych usług. Nasi fachowcy każdego dnia podnoszą swoje kwalifikacje, pracując w zgranych zespołach. Co roku również wyróżniamy najlepszych za ich wkład w rozwój naszej grupy. Przez lata nauczyliśmy się rozpieszczać naszych Klientów.

POZNAJ NAS BLIŻEJ
Logo

DTS Przyjemne Przeprowadzki
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

handlowy@dts.pl
+48 (22) 526 1000

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje atrakcyjną ofertę przyjemnej przeprowadzki

CENTRALA

DTS Przyjemne Przeprowadzki
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

E-mail: handlowy@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000 

Napisz do nas

CERTYFIKATY I STOWARZYSZENIA

IAM
AMSA
PSP
ISO