Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Adam Bajorek

Adam Bajorek

Dyrektor Handlowy

tel.: +48 (22) 292 25 90
kom.: +48 508 003 103
e-mail: bajorek@dts.pl

Mirosław Górecki

Mirosław Górecki

Dyrektor ds. Przeprowadzek

tel.: +48 (22) 100 30 24
kom.: +48 508 003 124
e-mail: gorecki@dts.pl

Maciej Szczuko

Maciej Szczuko

Sales Manager

tel.: +48 (22) 526 10 25
kom.: +48 508 003 129
e-mail: szczuko@dts.pl

Karol Mierzejewski

Karol Mierzejewski

Key Account Manager

tel.: +48 (22) 100 30 07
kom.: +48 508 003 105
e-mail: mierzejewski@dts.pl

Rafał Cherek

Rafał Cherek

Key Account Executive

tel.: +48 (22) 100 30 25
kom.: +48 508 003 125
e-mail: cherek@dts.pl

Arkadiusz Kozieradzki

Arkadiusz Kozieradzki

Key Account Executive

tel.: +48 (22) 100 30 07
kom.: +48 571 495 779
e-mail: kozieradzki@dts.pl

Piotr Sakowski

Piotr Sakowski

Key Account Executive

tel.: +48 (22) 100 30 07
kom.: +48 508 003 135
e-mail: sakowski@dts.pl

Piotr Czerniak

Piotr Czerniak

Kierownik ds. Przeprowadzek

tel.: +48 (22) 526 10 36
kom.: +48 508 003 136
e-mail: czerniak@dts.pl

Łukasz Goławski

Łukasz Goławski

Mł. Koordynator Operacyjny

tel.: +48 (22) 526 10 36
kom.: +48 508 003 137
e-mail: golawski@dts.pl

Ola Artemenko

Ola Artemenko

Asystentka Działu Handlowego

tel.: +48 (22) 100 30 25
kom.: +48 508 003 106
e-mail: artemenko@dts.pl

Nasze oddziały

Białystok

  • ul. Narodowych Sił Zbrojnych 11
  • 15-690 Białystok
  • mail: bialystok@przeprowadzki.pl
  • tel.: (85) 674 92 79
  • kom.: 600 350 735

Częstochowa

  • ul. Drogowców 39
  • 42-402 Częstochowa
  • mail: czestochowa@przeprowadzki.pl
  • tel.: (71) 707 09 07
  • kom.: 600 341 745

Gdańsk

  • ul. Mieczysława Słabego 4
  • 80-298 Gdańsk
  • mail: gdansk@dts.pl
  • tel.: (22) 292 2610

Gliwice

  • ul. Pszczyńska 215
  • 44-100 Gliwice
  • mail: gliwice@przeprowadzki.pl
  • tel.: (22) 292 2610

Kalisz

  • al. Piłsudskiego 21/22
  • 62-800 Kalisz
  • mail: kalisz@dts.pl
  • tel.: (22) 292 2610

Katowice

  • al. Roździeńskiego 93
  • 40-203 Katowice
  • mail: katowice@dts.pl
  • tel.: (32) 720 96 78
  • kom.: 600 341 309

Lublin

  • Al. Jana Pawła II 55
  • 20-535 Lublin
  • mail: lublin@przeprowadzki.pl
  • tel.: (81) 446 96 36
  • kom.: 600 350 735

Łódź

  • ul. Żorska 56
  • 44-200 Rybnik
  • mail: rybnik@dts.pl
  • tel.: (22) 292 2610

Opole

  • ul. Św Teresy od Dzieciątka Jezus 94
  • 91-341 Łódź
  • mail: lodz@przeprowadzki.pl
  • tel.: (22) 292 2610
  • kom.: 600 336 108

Płock

  • ul. Wyszogrodzka 152
  • 09-410 Płock
  • mail: płock@dts.pl
  • tel.: (22) 292 2610

Poznań

  • ul. Haliny Konopackiej 18
  • 60-004 Poznań
  • mail: poznan@przeprowadzki.pl
  • tel.: (61) 674 6051

Rumia

  • ul. Grunwaldzka 112
  • 84-230 Rumia
  • mail: rumia@dts.pl
  • tel.: (22) 292 2610

Rybnik

  • ul. Żorska 56
  • 44-200 Rybnik
  • mail: rybnik@dts.pl
  • tel.: (22) 292 2610

Rzeszów

  • al. Powstańców Warszawy 32
  • 35-326 Rzeszów
  • mail: rzeszow@przeprowadzki.pl
  • tel.: (22) 292 2610

Stalowa Wola

  • ul. Fryderyka Chopina 40
  • 37-450 Stalowa Wola
  • mail: stalowawola@przeprowadzki.pl
  • tel.: (22) 292 2610

Szczecin

  • ul. Wiosenna 30
  • 70-807 Szczecin
  • mail: szczecin@przeprowadzki.pl
  • tel.: (91) 886 96 45
  • kom.: 600 350 735

Wałbrzych

  • ul. 1 Maja 68
  • 58-305 Wałbrzych
  • mail: walbrzych@dts.pl
  • tel.: (22) 292 2610

Warszawa

  • ul. Wał Miedzeszyński 251
  • 04-866 Warszawa
  • mail: handlowy@dts.pl
  • tel.: (22) 292 2610
  • kom.: 600 350 735

Wrocław

  • Al. Karkonoska 83a
  • 53-015 Wrocław
  • mail: wroclaw@przeprowadzki.pl
  • tel.: (71) 707 09 07
  • kom.: 600 341 745

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje atrakcyjną ofertę przyjemnej przeprowadzki.

Centrala

DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

E-mail: handlowy@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000

Dział księgowości

E-mail: ksiegowosc@dts.pl
Rozliczenia faktur: dtsfaktury@dts.pl
Nr konta:: Bank Śląski ING S.A 71 1050 1025 1000 0090 3079 4938

NIP: 5252332661   REGON: 140115683    KRS: 0000232932

1
2
3
5
6