Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Adam Bajorek

Adam Bajorek

Dyrektor Handlowy

tel.: +48 (22) 292 25 90
kom.: +48 508 003 103
e-mail: bajorek@dts.pl

Mirosław Górecki

Mirosław Górecki

Dyrektor ds. Przeprowadzek

tel.: +48 (22) 100 30 24
kom.: +48 508 003 124
e-mail: gorecki@dts.pl

Maciej Szczuko

Maciej Szczuko

Sales Manager

tel.: +48 (22) 526 10 25
kom.: +48 508 003 129
e-mail: szczuko@dts.pl

Karol Mierzejewski

Karol Mierzejewski

Key Account Manager

tel.: +48 (22) 100 30 07
kom.: +48 508 003 105
e-mail: mierzejewski@dts.pl

Rafał Cherek

Rafał Cherek

Key Account Executive

tel.: +48 (22) 100 30 25
kom.: +48 508 003 125
e-mail: cherek@dts.pl

Arkadiusz Kozieradzki

Arkadiusz Kozieradzki

Key Account Executive

tel.: +48 (22) 100 30 07
kom.: +48 571 495 779
e-mail: kozieradzki@dts.pl

Piotr Sakowski

Piotr Sakowski

Key Account Executive

tel.: +48 (22) 100 30 07
kom.: +48 508 003 135
e-mail: sakowski@dts.pl

Piotr Czerniak

Piotr Czerniak

Kierownik ds. Przeprowadzek

tel.: +48 (22) 526 10 36
kom.: +48 508 003 136
e-mail: czerniak@dts.pl

Łukasz Goławski

Łukasz Goławski

Mł. Koordynator Operacyjny

tel.: +48 (22) 526 10 36
kom.: +48 508 003 137
e-mail: golawski@dts.pl

Ola Artemenko

Ola Artemenko

Asystentka Działu Handlowego

tel.: +48 (22) 100 30 25
kom.: +48 508 003 106
e-mail: artemenko@dts.pl

Nasze oddziały

Białystok

  • mail: bialystok@przeprowadzki.pl
  • tel.: (85) 674 92 79

Bydgoszcz

  • mail: bydgoszcz@przeprowadzki.pl
  • tel.: (52) 586 33 16

Częstochowa

  • mail: czestochowa@przeprowadzki.pl
  • tel.: (34) 390 57 27

Gdańsk

  • mail: gdansk@przeprowadzki.pl
  • tel.: (58) 728 24 89

Gdynia

  • mail: gdynia@przeprowadzki.pl
  • tel.: (58)728 25 95

Gliwice

  • mail: gliwice@przeprowadzki.pl
  • tel.: (32)722 05 27

Kalisz

  • mail: kalisz@przeprowadzki.pl
  • tel.: (62) 501 55 30

Katowice

  • mail: katowice@przeprowadzki.pl
  • tel.: (32) 760 69 49

Kielce

  • mail: kielce@przeprowadzki.pl
  • tel.: (41) 248 35 65

Kraków

  • mail: krakow@przeprowadzki.pl
  • tel.: (12) 444 62 40

Lublin

  • mail: lublin@przeprowadzki.pl
  • tel.: (81) 446 91 05

Łódź

  • mail: lodz@przeprowadzki.pl
  • tel.: (42) 279 74 59

Olsztyn

  • mail: olsztyn@przeprowadzki.pl
  • tel.: (89) 679 56 52

Opole

  • mail: opole@przeprowadzki.pl
  • tel.: (77) 543 05 98

Płock

  • mail: plock@przeprowadzki.pl
  • tel.: (24) 387 17 99

Poznań

  • mail: poznan@przeprowadzki.pl
  • tel.: (61) 668 25 95

Radom

  • mail: radom@przeprowadzki.pl
  • tel.: (48) 685 63 50

Rumia

  • mail: rumia@przeprowadzki.pl
  • tel.: (58) 782 49 44

Rybnik

  • mail: rybnik@przeprowadzki.pl
  • tel.: (32) 722 05 29

Rzeszów

  • mail: rzeszow@przeprowadzki.pl
  • tel.: (17) 784 03 55

Sosnowiec

  • mail: sosnowiec@przeprowadzki.pl
  • tel.: (32) 760 56 16

Stalowa Wola

  • mail: stalowawola@przeprowadzki.pl
  • tel.: (15) 816 51 64

Szczecin

  • mail: szczecin@przeprowadzki.pl
  • tel.: (91) 886 96 45

Wałbrzych

  • mail: walbrzych@przeprowadzki.pl
  • tel.: (74) 660 68 55

Warszawa

  • mail: handlowy@przeprowadzki.pl
  • tel.: (22) 100 30 18

Wrocław

  • mail: wroclaw@przeprowadzki.pl
  • tel.: (71) 707 09 07

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje atrakcyjną ofertę przyjemnej przeprowadzki.

Centrala

DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

E-mail: handlowy@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000

Dział księgowości

E-mail: ksiegowosc@dts.pl
Rozliczenia faktur: dtsfaktury@dts.pl
Nr konta:: Bank Śląski ING S.A 71 1050 1025 1000 0090 3079 4938

NIP: 5252332661   REGON: 140115683    KRS: 0000232932

1
2
3
5
6