Przeprowadzka międzynarodowa z DTS

W ramach przeprowadzek międzynarodowych, poza samym transportem, oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do przeprowadzki na terytorium innego kraju – listów przewozowych, upoważnień czy dokumentów, które umożliwiają zwolnienie z płatności celno-podatkowych. Transportujemy meble, sprzęt elektroniczny, RTV/AGD, instrumenty muzyczne (w tym wielkogabarytowe, np. fortepian) oraz dzieła sztuki i antyki. Dla bezpieczeństwa wszystkie przedmioty starannie zabezpieczamy z pomocą najlepszej jakości materiałami. Przewozimy także zwierzęta, przygotowując odpowiednie dokumenty i certyfikaty. W zależności od kierunku Państwa przeprowadzki, oferujemy transport drogą lądową, morską oraz powietrzną, docierając w najdalsze części świata.

Maciej SzczukoMaciej Szczuko, Sales Manager

1
2
3
5
6

Zakres usług

Profesjonalnie pakujemy Państwa rzeczy, aby były bezpieczne przez cały czas transportu, lub dostarczamy dostosowane do rodzaju przedmiotów kartony do samodzielnego pakowania.

Zabezpieczamy przedmioty pasami transportowymi i matami antypoślizgowymi, aby nie uległy zniszczeniu w drodze do miejsca docelowego. Po przetransportowaniu mienia za pomocą samochodów dostawczych, samolotów lub promów morskich wnosimy Państwa rzeczy do mieszkania lub domu, wypakowujemy i rozstawiamy według wskazówek. Na życzenie montujemy meble i instalujemy sprzęt AGD/RTV, a po skończonej pracy utylizujemy niepotrzebne sprzęty i meble. W ramach usługi after-move service nanosimy poprawki w ustawieniu mebli i innych przedmiotów. Każda usługa transportowa jest ubezpieczona.

W zakres naszych usług wchodzi wachlarz działań, które zapewniają kompleksową obsługę Klientów od A do Z – od pakowania, przez transport, aż po rozpakowanie mienia w nowym miejscu. Towarzyszymy Państwu w każdym momencie przeprowadzki, służąc wsparciem i pomocą na każdym etapie usługi.

Oferujemy pomoc podczas przenosin w obrębie kraju oraz zagranicę, a naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. W zakres usług wchodzi dostarczenie odpowiednich materiałów do pakowania lub pakowanie przez nasz zespół, załadunek i profesjonalne zabezpieczenie transportowanych przedmiotów, a po przewiezieniu wniesienie rzeczy oraz ich rozładunek. Każda przeprowadzka ma swoją specyfikę, dlatego jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb i życzeń naszych Klientów, aby jak najlepiej zrealizować zlecone zadanie. Odpowiednio zabezpieczamy bagaże oraz ciągi komunikacyjne, aby dać stuprocentową pewność, że nic nie ulegnie uszkodzeniu. Jeśli istnieje taka potrzeba to demontujemy i montujemy meble oraz instalujemy sprzęt elektroniczny i RTV/AGD. Mogą Państwo liczyć także na dodatkowy serwis „złotej rączki”, który obejmuje nie tylko montaż, ale i naprawę drobnych usterek. W zakres każdej usługi wchodzi ubezpieczenie powierzonego nam mienia, sprzątanie miejsca pracy i utylizacja niepotrzebnych przedmiotów, a do tego after-move service. Jeśli niektóre przedmioty nie będą przydatne w nowej lokalizacji, możemy zaproponować magazynowanie mienia w ochranianych całodobowo, specjalnie przystosowanych magazynach.

Każdą usługę rozpoczynamy od wizji lokalnej, która pomoże wybrać odpowiednie narzędzia i zaplanować cały proces oraz przygotować plan i kosztorys do akceptacji. Uwzględniamy Państwa potrzeby i rozumiemy, że każdy rodzaj przeprowadzki wymaga innych, odpowiednio dobranych działań. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, będziemy mogli porozmawiać o szczegółach i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

img
 • Przygotowanie
 • Bezpłatna wycena i przygotowanie oferty
 • Przygotowanie harmonogramu
 • Przygotowanie dokumentów celnych i listy mienia
 • Ubezpieczenie powierzonego mienia
img
 • Załadunek, transport, magazynowanie
 • Załadunek oraz zabezpieczenie mienia
 • Transport mienia drobnego i gabarytowego
 • Magazynowanie mienia
 • Stała opieka handlowca
 • Kontakt z Urzędem Celnym i przygotowanie odprawy
img
 • Realizacja
 • Zabezpieczenie pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych
 • Pakowanie mienia przez zespół profesjonalistów
 • Demontaż mebli
 • Pakowanie i oznaczenie dokumentacji
 • Rozłączenie i spakowanie sprzętu elektronicznego
 • Sprzątanie i utylizacja
img
 • Finalizacja
 • Montaż mebli
 • Podłączenie sprzętu elektronicznego
 • Usunięcie materiałów po przeprowadzce
 • Sprzątanie i utylizacja
 • Badanie satysfakcji

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zapytaj o wycenę

Zaufali nam

l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1

Bezpieczeństwo

Nasza firma to gwarancja bezpieczeństwa. Z troski o Państwa mienie odpowiednio zabezpieczamy przedmioty i bezpiecznie pakujemy, aby dojechały do celu nieuszkodzone.

Nasze skrzynie transportowe są dostosowane są do przewożenia także delikatnych elementów. Pewność daje Państwu także nasza flota, która jest wyposażona w odpowiedni sprzęt. Stan techniczny naszych pojazdów jest stale kontrolowany, a średni wiek samochodów nie przekracza 2 lat. Cały proces przeprowadzki jest ubezpieczony nawet do kwoty 3 milionów złotych. Oferujemy OC Działalności Przeprowadzkowej od ryzyka uszkodzenia albo utraty mienia, OC Przewoźnika Drogowego, obejmujące szkody powstałe podczas transportu, oraz dodatkowe ubezpieczenie All Risk, które jest dostosowane do specyfiki Państwa mienia.

W naszej ofercie mamy trzy rodzaje polis ubezpieczeniowych: OC Działalności Przeprowadzkowej od ryzyka utraty lub uszkodzenia mienia (do kwoty 1 100 000 zł), OC Przewoźnika Drogowego obejmujące szkody powstałe podczas transportu (do kwoty 3 000 000 zł) i obowiązujące w transporcie krajowym i międzynarodowym, oraz All Risk (Cargo) dostosowane do Państwa oczekiwań. Troszczymy się o naszych Klientów i ich mienie, dając gwarancję bezpieczeństwa w postaci rękojmi za wykonanie usługi.

Zależy nam na naszych Klientach i zawsze doceniamy zaufanie, jakim Państwo nas darzą, dlatego robimy wszystko, by nie zawieźć stawianych wobec nas oczekiwań. Kwestią priorytetową jest dla nas bezpieczeństwo powierzonego mienia, dokładamy więc wszelkich starań, by je zagwarantować i przetransportować wszystkie rzeczy w takim stanie, w jakim były przed przeprowadzką. Dlatego z jednej strony zapewniamy dobrej jakości materiały zabezpieczające, nowoczesną i sprawną technicznie flotę oraz profesjonalną obsługę, a z drugiej gwarantujemy ubezpieczenie rzeczy.

Przewożone przedmioty zabezpieczamy je w profesjonalny sposób, aby ochronić je przed zniszczeniem lub uszkodzeniem. Używamy do tego odpowiednich materiałów, takich jak różnego rodzaju kartony i folie, koce amortyzujące, papier pakowy, drewniane skrzynie, torebki strunowe czy kontenery kurierskie. Przed rozpoczęciem prac zabezpieczamy windy oraz ciągi komunikacyjne, żeby nic nie uległo zniszczeniu podczas przenoszenia dużych przedmiotów. W czasie pakowania rzeczy do pojazdów ustawiamy je w bezpieczny sposób i zabezpieczamy przy użyciu pasów transportowych oraz mat antypoślizgowych. Dodatkowo samochody z naszej floty są wyposażone w system satelitarnego monitoringu GPS, co daje poczucie bezpieczeństwa. Spełniamy normę ISO 9001:2008, która świadczy o pewności powtarzalnej jakości świadczonych przez nas usług – procedury, które zostały wdrożone w firmie gwarantują kontrolę każdej świadczonej przez nas usługi przeprowadzki. Gwarancję jakości i bezpieczeństwa usług daje także nasze członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Przeprowadzkowym, International Association of Movers i American Moving and Storage Association .

 • Profesjonalne zabezpieczanie mienia

  Profesjonalne zabezpieczanie mienia

 • OC Działalności przeprowadzkowej

  OC Działalności przeprowadzkowej

 • OC Przewoźnika Drogowego

  OC Przewoźnika Drogowego

 • All Risk

  All Risk (Cargo)

Flota

Proponujemy transport drogą lądową, morską lub powietrzną, w zależności od miejsca docelowego, przy wykorzystaniu floty samochodów dostawczych, promów morskich i samolotów.

Nasza flota samochodowa składa się z aut grupy Mercedes Benz, których średnia wieku nie przekracza dwóch lat, a stan techniczny jest na bieżąco kontrolowany i sprawdzany w autoryzowanych stacjach obsługi. Składa się z ponad 170 aut dostawczych wyposażonych w profesjonalny sprzęt, który pozwala na bezpieczny transport Państwa rzeczy – pasy mocujące, czy maty antypoślizgowe, plombowane drzwi oraz podnośniki. Nasz flota dostosowana jest także do przewozu delikatnych rzeczy, które wymagają specjalnych zabezpieczeń. Różnorodność pojazdów pozwala dopasować flotę do potrzeb Klientów.

Naszym priorytetem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa mienia, które powierzają nam Klienci. Dlatego nasza flota samochodowa jest nowoczesna i utrzymywana w najlepszym stanie technicznym, a transportowane przedmioty są odpowiedni zabezpieczone przy użyciu sprzętu, który znajduje się na wyposażeniu używanych przez nas samochodów.

Flota samochodowa naszej firmy obejmuje ponad 170 samochodów dostawczych marki Mercedes Benz. W jej skład wchodzą samochody przystosowane do transportu dużej ilości rzeczy o zróznicowanych rozmiarach przy przeprowadzkach międzynarodowych, a także „ciężarówki do zadań specjalnych” o ładowności 2T, dzięki którym jesteśmy w stanie transportować ładunki o nietypowych gabarytach. Posiadamy także samochody ciężarowe do logistyki miejskiej oraz mniejsze pojazdy, które są wykorzystywane przy przewozie małych ładunków. Dzięki różnym rodzajom samochodów, które są częścią naszej floty, możemy idealnie dopasować pojazd do Klienta. Po oszacowaniu potrzeb odpowiednio dobieramy model pojazdu, do którego zmieszczą się wszystkie przewożone rzeczy oraz w którym będą miały najlepsze warunki i zabezpieczenie w czasie transportu.

O zapewnienie bezpiecznej relokacji mienia dba odpowiedni sprzęt, który znajduje się na wyposażeniu wszystkich aut w naszej flocie. W każdym z nich znajdują się pasy transportowe i maty antypoślizgowe, dlatego żaden przedmiot nie przewróci się ani nie zniszczy. Pojazdy są przystosowane do przewożenia rzeczy o różnych gabarytach oraz do transportowania delikatnych elementów, które wymagają dokładnego zamocowania w czasie transportu. Dzięki niezawodnej flocie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i doskonale radzimy sobie z każdego rodzaju bagażem – rozładunek także nie stanowi problemu, ponieważ na wyposażeniu mamy podnośniki, windy zewnętrzne oraz roboty transportowe.

Aby mogli być Państwo spokojni i pewni niezawodności naszej firmy stale monitorujemy i kontrolujemy stan pojazdów znajdujących się w naszej flocie. Dla stuprocentowej gwarancji bezpieczeństwa ich stan techniczny jest sprawdzany w autoryzowanych stacjach obsługi pojazdów. Średni wiek aut, których używamy w realizacji świadczonych dla Państwa usług, nie przekracza 3 lat. Dzięki tym wszystkim normom nasza flota jest niezawodna w każdej sytuacji.

 • Flota ponad 170 samochodów

  Flota ponad 170 samochodów

 • 6 rodzajów aut transportowych

  6 rodzajów aut transportowych

 • Wiek poniżej 3 lat

  Wiek poniżej 3 lat

 • Narzędzia zabezpieczające

  Narzędzia zabezpieczające

Specjalistyczny sprzęt

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu możemy sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasza flota jest wyposażona w specjalistyczny sprzęt, taki jak pasy transportowe i maty antypoślizgowe, aby bezpiecznie dowieźć Państwa rzeczy do celu.

Przy wnoszeniu mebli i sprzętu, jeśli winda towarowa nie jest dostępna, korzystamy z wind zewnętrznych i wózków transportowych. Stosujemy różnego rodzaju materiały zabezpieczające. Na wyposażeniu mamy 9 rodzajów kartonów (dedykowane na sprzęt It, książki, ubrania, naczynia, obrazy, telewizory, a nawet do przewozu ubrań wiszących), folię stretch i pęcherzykową, która doskonale tłumi wstrząsy podczas długich tras, koce amortyzujące, papier pakowy, torebki strunowe i kontenery drewniane, a także drewniane skrzynie, wykorzystywane często przy oceanicznych przesyłkach kontenerowych.

Dla Państwa satysfakcji oraz dla gwarancji najwyższej jakości świadczonych usług korzystamy z profesjonalnego sprzętu, dzięki któremu możemy zapewnić bezpieczeństwo i terminowość wykonania naszej pracy. Na każdym etapie przeprowadzki korzystamy ze specjalistycznych urządzeń i używamy nowoczesnej floty samochodowej, aby spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów.

Dostarczamy także koce zabezpieczające oraz folię bąbelkową i typu stretch, aby mogli być Państwo spokojni, że nic nie ulegnie zniszczeniu. Używamy także papieru pakowego chroniącego przed wstrząsami i torebek strunowych, w które pakujemy różne drobne elementy. W przypadku materiałów, które potrzebują specjalnej ochrony w transporcie, używamy kontenerów kurierskich, które doskonale zabezpieczają cenne przedmioty i mają możliwość plombowania.

Zapakowane mienie ładujemy do nowoczesnych samochodów, na wyposażeniu których znajdują się listwy mocujące ładunek, pasy transportowe do zabezpieczania pakunków, podłogi antypoślizgowe oraz wytrzymałe koce transportowe. Każdy samochód ma wbudowany system satelitarny GPS, aby mógł być kontrolowany na każdym etapie trasy. Zastosowanie takiego rozwiązania gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i terminowość relokacji. Każdy pojazd jest nowy – średnia wieku nie przekracza 2 lat – oraz na bieżąco serwisowany w autoryzowanych punktach serwisowych. To właśnie „świeżość” aut oraz odpowiedni serwis zapewniają niezawodność, której oczekują od nas nasi klienci.

Posiadamy także specjalistyczny sprzęt, który pomaga w bezproblemowym rozładunku przetransportowanych rzeczy. Bez względu na szerokość korytarza czy dostępność windy towarowej wewnątrz budynku wnosimy mienie do lokalu lub mieszkania z użyciem naszego sprzętu. Do tego celu używane są windy zewnętrzne oraz roboty do przewozu ciężkich ładunków po schodach.

 • Winda zewnętrzna

  Winda zewnętrzna

 • Robot transportowy

  Robot transportowy

 • Pasy do przenoszenia

  Pasy do przenoszenia

 • Atestowane zestawy narzędziowe

  Atestowane zestawy narzędziowe

Fachowcy

Wysoką jakość Państwa obsługi zawdzięczamy zaufanym pracownikom. Wierzymy, że tylko zatrudnienia na stale i profesjonalnie przeszkoleni pracownicy mogą zapewnić Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

Nasz zespół składa się z ludzi, z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzą w dziedzinie przeprowadzek, pakowania, montażu, demontażu mebli. Jesteśmy członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Przeprowadzkowego oraz Amerykańskiego Stowarzyszenia Przeprowadzkowego i Magazynowego. Obecnie zatrudniamy ponad 450 wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają, o Państwa zadowolenie z wyboru naszych usług.

Filarem naszej firmy – a dokładniej ponad czterema setkami filarów – są nasi pracownicy. Tylko stali, długoletni pracownicy są gwarancją sukcesu i obsługi na najwyższym poziomie. Dlatego dbamy o to, by mieli odpowiednie nastawienie, profesjonalne przeszkolenie i dużą wiedzę w swojej dziedzinie. Tylko zgrany zespół o szerokich kompetencjach może z powodzeniem realizować misję naszej firmy i sprawiać, że przeprowadzki stają się przyjemne.

Bardzo ważne jest dla nas ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników, aby nie stali w miejscu, ale mogli się rozwijać. Dajemy im na to szansę i dostrzegamy ich wysiłki, rokrocznie wyróżniając najlepszych pracowników, którzy wnieśli największy wkład w rozwój naszej firmy i w realizację celów. Nasz zespół charakteryzuje się kilkoma cechami, które są wizytówką firmy. Poznaj nasz zespół

 • Ponad 450 specjalistów

  Ponad 450 specjalistów

 • Osobisty opiekun

  Osobisty opiekun

 • Zespoły z wieloletnim doświadczeniem

  Zespoły z wieloletnim doświadczeniem

 • Pracownicy z uprawnieniami

  Pracownicy z uprawnieniami

Terminowość

Terminowa realizacja zadań to dla nas jeden z głównych celów. Oprócz dbania o bezpieczeństwo mienia Klientów, realizujemy nasze zadania na czas, zgodnie z planowanym harmonogramem.

Dzięki nowoczesnej i niezawodnej flocie, profesjonalnemu sprzętowi oraz ciężkiej pracy naszych fachowców, dokładamy wszelkich starań, aby usługa została zrealizowana w terminie. Mamy świadomość, że czas jest niezwykle cenny dlatego pomagamy Państwu go zaoszczędzić, odciążając w wielu obowiązkach. Przeprowadzka zawsze wiąże się ze stresem, szczególnie jeśli jest to przeprowadzka za granicę, dlatego szanujemy czas naszych Klientów, nie powodując stresujących sytuacji.

Dokładamy wszelkich starań, by wywiązać się z umowy zawartej z Klientem sumiennie i zrealizować wszystkie powinności, które do nas należą zgodnie z ustalonym wspólnie harmonogramem prac. Robimy więc wszystko, aby usługa została wykonana w terminie lub nawet przed czasem. Rozumiemy, że czas jest najcenniejszą wartością, dlatego profesjonalny zespół fachowców działa według planu, sprawnie realizując swoje zadania krok po kroku.

Każdy samochód z naszej floty jest wyposażony w satelitarny system GPS, dzięki któremu zawsze wiemy, gdzie znajduje się transport z rzeczami Klientów. Pozwala nam to kontrolować czas trwania relokacji i dostarczyć Państwa rzeczy ustalonym terminie, kończąc usługę na czas. Niezawodność naszych pojazdów gwarantuje brak nieprzewidzianych sytuacji, które mogłyby opóźnić cały proces. Specjalistyczny sprzęt pozwala na zapakowanie, przewiezienie i rozładowanie mienia sprawnie i daje pewność, że żadna niespodziewana sytuacja nie przeszkodzi nam w pracy i nie wywoła opóźnień.

Specjalizujemy się w systematycznym biciu branżowych rekordów. Możemy pochwalić się osiągnięciami, których do tej pory nie udało się nikomu pobić, co czyni nas liderem w zakresie terminowości wykonywania zadań. Na swoim koncie mamy trzy rekordy, z których jesteśmy niezwykle dumny, i które świadczą o naszej wydajności i skuteczności. Podczas przeprowadzki firmy Polkomtel udało nam się zorganizować relokację do nowej siedziby przedsiębiorstwa na tyle sprawnie, że trzy weekendy wystarczyły, by przeprowadzić do nowego miejsca 2 tysiące pracowników! Podczas przeprowadzki wydawnictwa Presspublica czas był szczególnie cenny, ponieważ każda godzina wyłączonych komputerów to strata i dodatkowy stres.

Włożyliśmy w to zadanie wszystkie nasze siły, wiedzę i umiejętności organizacyjne, dzięki czemu udało nam się spakować i przewieźć 650 komputerów w 40 godzin. Natomiast przeprowadzkę firmy Allianz ukończyliśmy aż dobę przed terminem – plan zakładał, że potrwa trzy doby, ale plany są po to, by je realizować szybciej. Nie da się? Nie u nas. Terminowość to – obok bezpieczeństwa – nasza najważniejsza cecha, która sprawia, że zaufało nam już milion klientów, a zdecydowana większość z nich była zadowolona ze współpracy.

 • Szybka wycenia i przygotowanie oferty

  Szybka wycenia i przygotowanie oferty

 • Szczegółowe planowanie

  Szczegółowe planowanie

 • Praca według ścisłego harmonogramu

  Praca według ścisłego harmonogramu

 • Dogodne terminy realizacji

  Dogodne terminy realizacji

Magazynowanie mienia

Przy przeprowadzkach często zdarza się, że niektóre rzeczy przestają być potrzebne. Nie zawsze chcemy je wyrzucić, a wolelibyśmy je przechować. Decydujemy się nie zabierać ich ze sobą, szczególnie, jeśli mowa o przeprowadzce za granicę, setki kilometrów dalej. Ale co wtedy z nimi zrobić?

Nasza firma oferuje magazyny, w których mogą Państwo przechowywać rzeczy zabezpieczone w specjalnych skrzyniach wyposażonych w listę znajdującego się w nich mienia. A w przypadku przesyłek międzynarodowych rzeczy mogą zostać wysłane do Państwa bez przeładowywania, w tej samej skrzyni. Ulokowane w największych polskich miastach magazyny są pod stałym monitoringiem, a mienie w nich przechowywane jest ubezpieczone. Klientom korzystającym z naszych usług oferujemy atrakcyjną cenę magazynowania.

Nasze magazyny gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy. To zasługa między innymi doskonałej lokalizacji naszych magazynów, które znajdują się w największych miastach. To daje także możliwość szybkiego i łatwego dostępu do przedmiotów w każdym momencie, kiedy będzie taka potrzeba. Budynki magazynowe są całodobowo monitorowane i ochraniane przez siedem dni w tygodniu, dając naszym Klientom pewność, że rzeczy są przechowywane we właściwych warunkach. Ponadto wszystkie rzeczy składowane w magazynach są ubezpieczone przez naszą firmę.

Mogą być Państwo pewni, że każda rzecz, niezależnie od rodzaju czy wielkości, jest odpowiednio zabezpieczona i przechowywana. Wszystko umieszczamy w specjalnie przystosowanych do tego skrzyniach magazynowych, które posiadają zamknięcie z bezpieczną plombą. Każda ze skrzyń jest wyposażona w listę znajdującego się wewnątrz mienia, dlatego nie ma mowy o pomyłce lub o tym, że coś trafi w ręce osób trzecich. Odpowiednie warunki zostały zapewnione przez wykonanie skrzyń magazynowych według międzynarodowych norm i standardów, które bez względu na okres przechowywania dają pewność ochrony rzeczy przed zabrudzeniem czy niszczeniem.

Klientom, którzy korzystają z usług naszej firmy w zakresie przeprowadzek prywatnych, firmowych lub międzynarodowych, zapewniamy bardzo atrakcyjną i korzystną cenę magazynowania mienia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej usługi. W jej ramach zapewniamy bezpieczeństwo, odpowiednie warunki przechowywania i stałą ochronę. Nasi klienci nie muszą się więc martwić o to, co zrobić ze zbędnymi rzeczami, które zostały po przeprowadzce, i w każdej chwili mogą odebrać je z magazynu, w którym przechowujemy dla Państwa mienie.

 • Lokalizacja w centrum największych miast

  Lokalizacja w centrum największych miast

 • Monitoring 24 godziny na dobę

  Monitoring 24 godziny na dobę

 • Skrzynie magazynowe

  Skrzynie magazynowe

 • Atrakcyjne warunki cenowe

  Atrakcyjne warunki cenowe

Wyróżnia nas

Nasi pracownicy dbają o Państwa komfort od samego początku usługi aż do jej zakończenia. Przez cały czas gwarantujemy naszym klientom kontakt z osobistym doradcą, który służy radą, pomocą i uśmiechem.

Zdajemy sobie sprawę, że firma to ludzie, którzy ją tworzą, dlatego nasz zespół to ponad 450 profesjonalnych, odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych pracowników, stojących za sukcesem naszej firmy i Państwa zadowoleniem z naszych usług. Pracownicy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje a najlepsi z nich są doceniani i nagradzani. Zespół fachowców, którzy pomagają podczas przeprowadzki, ubrany jest w firmowy strój, który odpowiednio ich wyróżnia.

Filarem naszej firmy – a dokładniej ponad czterema setkami filarów – są nasi pracownicy. Tylko stali, długoletni pracownicy są gwarancją sukcesu i obsługi na najwyższym poziomie. Dlatego dbamy o to, by mieli odpowiednie nastawienie, profesjonalne przeszkolenie i dużą wiedzę w swojej dziedzinie. Tylko zgrany zespół o szerokich kompetencjach może z powodzeniem realizować misję naszej firmy i sprawiać, że przeprowadzki stają się przyjemne.

Bardzo ważne jest dla nas ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników, aby nie stali w miejscu, ale mogli się rozwijać. Dajemy im na to szansę i dostrzegamy ich wysiłki, rokrocznie wyróżniając najlepszych pracowników, którzy wnieśli największy wkład w rozwój naszej firmy i w realizację celów. Nasz zespół charakteryzuje się kilkoma cechami, które są wizytówką firmy. Poznaj nasz zespół

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje atrakcyjną ofertę przyjemnej przeprowadzki.

Centrala

DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

E-mail: handlowy@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000