Background Image

Przeprowadzka międzynarodowa?
Z przyjemnością!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do osób planujących relokację międzynarodową. Jeżeli interesują Państwa przeprowadzki prywatne, bądź firmowe, odsyłamy do poniższych działów.

App Screenshot


Przyjemne przeprowadzki

Przeprowadzka do innego kraju zawsze związana jest z dużymi zmianami. Dla wielu naszych Klientów jest to stresujący moment, dlatego też staramy się, aby sam proces relokacji był dla Klienta przyjemny i miło go wspominał.
Dziękujemy za wybór naszej firmy i powierzenie nam swojej przeprowadzki.

-
Maciej Szczuko
Sales Manager

W ramach przeprowadzek międzynarodowych oferujemy:

Międzynarodowy transport mienia przesiedleńczego

Świadczymy usługi przeprowadzkowe na terenie całego świata. Dzięki rozbudowanej sieci partnerów międzynarodowych docieramy nawet do najdalszych zakamarków świata.

Przygotowanie dokumentów eksportowych i importowych

Naszym Klientom pomagamy również w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji do agencji celnych tj: listów przewozowych, upoważnień, oraz dokumentów umożliwiających zwolnienie Klienta z płatności celno-podatkowych.

Fracht lądowy, morski i powietrzny

W zależności od kierunku destynacji proponujemy naszym Klientom transport drogą lądową, morską oraz powietrzną.

Transport mebli

Zajmujemy się profesjonalnym transportem mebli naszych Klientów. Bez względu na wartość mienia - starannie je zabezpieczamy przy użyciu najlepszych materiałów.

Transport sprzętu elektronicznego oraz RTV/AGD

Świadczymy również usługi przewozu sprzętu domowego oraz elektronicznego. Dokładnie je zabezpieczamy tak aby podczas transportu nie uległo uszkodzeniu.

Transport instrumentów muzycznych, w tym pianina i fortepianu

Transport instrumentów muzycznych to bardzo wymagająca usługa, którą zajmujemy się kompleksowo. Aranżujemy wyceny instrumentów oraz organizujemy pozwolenia na wywóz.

Transport dzieł sztuki i antyków

Zajmujemy się również profesjonalnym transportem dzieł sztuki. Jest to nietypowy transport dlatego też wymaga indywidualnego podejścia. W ramach usługi przygotowujemy dedykowane skrzynie do zabezpieczenia.

Transport zwierząt

Świadczymy również usługi przewozowe dla zwierząt domowych. Aranżujemy odpowiednią dokumentację oraz niezbędne certyfikaty. Zwierzęta transportujemy głównie drogą powietrzną, zgodnie ze wszystkimi przepisami prawa. 

Zakres usług:

Dostawa materiałów do pakowania

Przed rozpoczęciem usługi dostarczamy naszym Klientom kartony dostosowane do rodzaju pakowanego mienia, tak aby mogli bezpiecznie zapakować swoje rzeczy osobiste.

Zabezpieczenie ciągów komunikacyjnych

Zawsze przed rozpoczęciem prac dokładnie zabezpieczamy ciągi komunikacyjne oraz windy tak aby nic nie uległo uszkodzeniu podczas przenoszenia przedmiotów o dużych gabarytach.

Pakowanie mienia przez zespół profesjonalistów

Profesjonalne zapakowane mienie to gwarancja jego bezpieczeństwa. Dlatego też najlepiej pakowanie powierzyć w ręce fachowców.

Pakowanie rzeczy prywatnych

Zajmujemy się również pakowaniem rzeczy osobistych naszych Klientów takich jak odzież, dokumenty.

Załadunek oraz zabezpieczenie mienia

Załadunek mienia na nasz samochód dostawczy jest to zawsze zaplanowany. Mienie ustawiamy w bezpieczny sposób i zabezpieczamy je za pomocą pasów transportowych oraz mat antypoślizgowych.

Transport do miejsca docelowego

Transport mienia odbywa się przy wykorzystaniu niezawodnej floty samochodów dostawczych, samolotów oraz promów morskich.

Wniesienie przewożonego mienia

Bez względu na dostępność windy towarowej budynku czy szerokości klatek schodowych wnosimy przetransportowanie mienie naszych Klientów. Korzystamy przy tym również ze specjalistycznego sprzętu takiego jak: wózki transportowe czy windy zewnętrzne.

Rozładunek i ustawienie mienia zgodnie ze wskazówkami klienta

Przetransportowane mienie jest przez nas wnoszone do mieszkania i ustawiane zgodnie z sugestiami Klientów.

Montaż i demontaż mebli

W ramach realizacji usługi przeprowadzkowej naszym Klientom oferujemy również montaż i demontaż mebli.

Instalacja urządzeń RTV/AGD

Podczas realizacji usługi świadczymy również usługi instalacji sprzętu RTV/AGD przez wykwalifikowanych pracowników.

Magazynowanie mienia

Oferujemy również możliwość krótko i długo terminowego magazynowanie mienia naszych Klientów w magazynach zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Sprzątanie i utylizacja

Po zakończonej usłudze zawsze sprzątamy materiały zabezpieczające wykorzystane podczas przeprowadzki - zostawiając po sobie porządek. Ponadto oferujemy również możliwość utylizacji niepotrzebnych mebli oraz sprzętu RTV/AGD.

After-move service

Po zakończeniu prac przeprowadzkowych oferujemy naszym Klientom również świadczenie dodatkowej usługi after-move service - w ramach której nanosimy drobne poprawki przy ustawieniu mienia.

Ubezpieczenie powierzonego mienia

Każda usługa przeprowadzkowa jest przez nas ubezpieczona na kwotę 3.000.000 zł.

Fachowe pakowanie

Bezpieczne pakowanie mienia naszych Klientów jest niezmiernie ważne dlatego też opracowaliśmy specjalny system kartonów który sprawdza się w przypadku nawet bardzo specyficznych przedmiotów. Dla bezpieczeństwa mienia zabezpieczamy je również w papier pakowy oraz folię bąbelkową. Dzięki tak profesjonalnemu pakowaniu nic nie ma prawa ulec uszkodzeniu.

Bezpieczny transport

Mienie naszych Klientów jest bardzo dla nas bardzo cenne dlatego też na każdym etapie dajemy im gwarancję bezpieczeństwa. Starannie zabezpieczone przedmioty są transportowane przy wykorzystaniu naszej nowoczesnej i niezawodnej flocie samochodów dostawczych marki Mercedes Benz. Pojazdy są wyposażone w nowoczesny sprzęt zapewniający bezpieczeństwo przewożonego mienia.

24/7 Osobisty doradca

Każdy nasz Klient otrzymuje osobistego doradcę, który pomaga przejść przez cały proces przeprowadzki. Na każdym etapie służy pomocą i dobrą radą. Dzięki zdobytemu doświadczeniu podczas realizacji tysięcy usług jest w stanie przewidzieć i zaplanować przebieg relokacji zgodnie z potrzebami Klienta.

Przeprowadzka? Z DTS to nie problem.

Planujesz przeprowadzkę za ocean? A może do sąsiadujących z Polską Niemiec? Niezależnie od miejsca destynacji DTS zorganizuje dla Ciebie Twoją przyjemną przeprowadzkę.

Starannie zaplanujemy i zrealizujemy dla Ciebie Twoją przeprowadzkę międzynarodową uwzględniając wszystkie potrzeby i sugestie. Naszym Klientom proponujemy spotkanie z naszym Handlowcem, który pomoże zaplanować i wytłumaczyć wszystkie aspekty przeprowadzki.

Międzynarodowi
partnerzy

Dzięki naszej stale rosnącej sieci partnerów międzynarodowych docieramy nawet do najdalszych zakątków świata realizując usługi przeprowadzek międzynarodowych dostosowanych do oczekiwań Klienta.

Bezpieczne
pakowanie

Mienie transportowane setki kilometrów musi być doskonale i bezpiecznie zapakowane. Bez względu na rodzaj transportu jakim jest przewożony - zapewniamy bezpieczne pakowanie mienia w skrzynie transportowe, które są dostosowane do przewozu również delikatnych elementów.  

Magazynowanie
mienia

Mienie naszych Klientów przechowujemy w bezpiecznych skrzyniach magazynowych. Skrzynie wykonane według międzynarodowych standardów zapewniają ochronę mienia niezależnie od okresu przechowywania przed zabrudzeniem rzeczy.

Kompleksowe
ubezpieczenie

Cały proces relokacji jest przez nas ubezpieczony do kwoty 3 mln złotych. Ponadto naszym Klientom oferujemy możliwość dodatkowego ubezpieczenia All Risk - dostosowanego do specyfiki przewożonego mienia.

Bezpieczna
flota

Nasza flota samochodów to 115 aut dostawczych niezawodnej marki Mercedes Benz. Auta wyposażone są w profesjonalny sprzęt zapewniający bezpieczeństwo. Średni wiek naszych pojazdów nie przekracza 2 lat zaś ich stan techniczny jest regularnie kontrolowany i sprawdzany w autoryzowanych stacjach obsługi.

Międzynarodowa
jakość

Z dumną wspieramy i należymy do międzynarodowych stowarzyszeń branżowych. To elitarne kluby firm z najlepszymi opiniami na rynku, co roku audytowane przez niezależnych, branżowych ekspertów. Należymy do stowarzyszeń takich jak: AMSA, IAM czy PSP.

Odprawa
celna

W ramach organizacji przeprowadzki międzynarodowej zajmujemy się kontaktem z Agencjami Celnymi oraz pomagamy naszym Klientom wypełnić niezbędną dokumentację celną: listy mienia, stosowne upoważnienia, zaświadczenia oraz dokumenty umożliwiające zwolnienie Klienta z płatności celnych.

Team Member

Rozliczanie
z pracodawcą

Jeżeli przeprowadzka naszych Klientów jest związana ze zmianą miejsca zatrudnienia i jest finansowana przez pracodawcę - kompleksowo zajmujemy się całą procedurą związaną z dokumentacją i rozliczeniem tej usługi z nim. Zajmujemy się również wypełnianiem wszelkich wewnętrznych procedur.

Przeprowadzka Krok po Kroku


Umów się z doradcą
(22) 526 1000

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który z przyjemnością odpowie na Państwa pytania dotyczące usługi przeprowadzkowej oraz umówi się na spotkanie w celu zapoznania z nasza ofertą.

Wizja
lokalna

Planowanie przeprowadzki rozpoczynamy od dokładnych oględzin miejsca, w którym będziemy pracować. Dzięki temu wiemy, jakich narzędzi potrzebować będą nasi pracownicy i jak długo potrwa realizacja zlecenia. Wywiad ze zleceniodawcą pozwala nam poznać jego oczekiwania i potrzeby.

Oferta
i wycena

Po odbyciu wizji lokalnej przygotowujemy propozycję działań i kosztorys, który przedstawiamy do akceptacji Klientowi. Na tym etapie podpisujemy umowę, określającą wzajemne zobowiązania stron i zakres ich obowiązków.

Przygotowanie
dokumentacji eksportowej

W ramach przeprowadzek międzynarodowych oferujemy naszym Klientom pomoc w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji celnej, tj.: listy mienia, zaświadczeń, pozwoleń na wywóz czy upoważnienia.

Pakowanie

Odpowiednie zabezpieczenie przewożonych ładunków jest niezwykle istotne dlatego też dostarczamy naszym Klientom zestaw gotowych materiałów do pakowania, kontenery, koce zabezpieczające czy folię. Oferujemy również naszym Klientom usługę pakowania mienia przez naszych fachowców. To niezwykle ważne, zwłaszcza przy realizacji przeprowadzek międzynarodowych.

Załadunek
i transport

Po odpowiednim spakowaniu mienia możemy przystąpić do załadunku na samochód i bezpieczny transport. Nasze pojazdy posiadają takie udogodnienia jak podnośniki, pasy mocujące czy podłogi antypoślizgowe, które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo przewożonego ładunku.

Fracht lądowy, morski
lub powietrzny

Naszym Klientom oferujemy transport drogą lądową, wodną lub powietrzną w zależności od potrzeb i miejsca destynacji.

Przygotowanie
dokumentacji importowej

Pomagamy zaaranżować wymagane dokumenty niezbędne do zwolnienia z należności celno-podatkowych.

Wniesienie
i rozpakowanie

Nigdy nie zostawiamy Klientów w potrzebie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom takim jak windy czy roboty transportowe, dostarczamy ładunki nawet do niedostępnych miejsc. Ponadto transportowane mienie możemy rozstawić zgodnie z sugestiami Klienta, a także dokonać drobnego montażu.

Sprzątanie
i utylizacja

Staramy się, by po zakończonej przeprowadzce nasi Klienci mogli niemal od razu zacząć korzystać ze swych nowych mieszkań. Sprzątamy zużyte opakowania i pozostałości po relokacji. Na zlecenie Klienta możemy zutylizować niepotrzebne meble oraz sprzęt RTV/AGD.

Badanie
satysfakcji

Po każdej zakończonej usłudze badamy stopień zadowolenia naszych Klientów prosząc o wypełnienie Ankiety Satysfakcji. 99,9% naszych Klientów poleciłoby naszą firmę swoim przyjaciołom.

UBEZPIECZENIE I GWARANCJA

Bezpieczeństwo w postaci posiadanych polis ubezpieczeniowych i gwarancja którą otrzymuje Klient od firmy naszej firmy w postaci rękojmi za wykonanie usługi, pokazuje troskę, z jaką firma podchodzi do rzeczy Klienta. Zapewniamy bezpieczeństwo podczas realizacji usługi poprzez kompleksowe ubezpieczenie całego procesu relokacji.


Co oferujemy?

Zapewniamy kompleksowe ubezpieczenie usługi poprzez kompleksowe ubezpieczenie całego procesu relokacji. Ubezpieczamy nie tylko mienie naszych Klientów, lecz również obejmujemy ochroną budynki w których pracujemy i mienie osób trzecich takie, z którym mamy styczność podczas realizacji usługi. Dysponujemy następującymi polisami ubezpieczeniowymi:

OC Działalności Przeprowadzkowej

Ubezpieczenie OC Działalności Przeprowadzkowej od wszystkich ryzyk utraty lub uszkodzenia mienia podczas pracy pracowników firmy DTS do kwoty 1.100.000 PLN.

OC Przewoźnika Drogowego

Ubezpieczenie OC Przewoźnika Drogowego w transporcie krajowym i międzynarodowym. Ubezpiecza szkody powstałe podczas wykonywania transportu, polegające na utracie lub uszkodzeniu mienia do kwoty 3.000.000 PLN.

All Risk (Cargo)

Ubezpieczenie All Risk (Cargo) obowiązujące na całym świecie, dostosowane jest do oczekiwań Klienta. Zawieramy je na czas realizacji usługi.

Nasza flota

Przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa mienia naszych Klientów, dlatego średni wiek naszych aut nie przekracza 2 lat, a ich stan techniczny jest regularnie kontrolowany w autoryzowanych stacjach obsługi. Flota naszych samochodów to 115 aut dostawczych marki Mercedes Benz która jest dostosowana do przewozu ładunków delikatnych, wymagających dokładnego zamocowania podczas transportu. 

Tandem IVECO + przyczepa
90 m3, DMC 28T

To zestaw wykorzystywany przy dużych przeprowadzkach międzynarodowych. Jego kubatura i ładowność z powodzeniem wystarczą, aby przewieźć dobytek dużej rodziny choćby na koniec Świata.

Iveco
45 m3, DMC 12000 kg

Ciężarówki tej klasy to już sprzęt do realizacji najcięższych zadań. Wyposażone w windy o ładowności 2T mogą bezpiecznie przewieźć dowolny ładunek zarówno w kraju, jak i zagranicą.

MAN
35 m3, DMC 7500 kg

To samochody ciężarowe do logistyki miejskiej. Dzięki swojej masie całkowitej - 7.5T mogą wjechać do miasta bez specjalnych pozwoleń. Duża ładowność czynią z nich podstawowy środek transportu przy większych przeprowadzkach.

Mercedes Sprinter kontener
18 m3, DMC 3.5T

Najliczniejsza grupa samochodów w naszej flocie. Doskonale sprawdza się w logistyce miejskiej. Zabudowa kontenerowa ułatwia załadunek i bezpieczne umocowanie towaru. Każdy meblowóz wyposażony jest w pasy i listwy do mocowania ładunków delikatnych, takich jak meble czy sprzęt RTV/AGD.

Mercedes Sprinter furgon
12 m3, DMC 3.5T

Samochody te świetnie spisują się w dalekich trasach. Ich główne atuty to małe spalanie, duża prędkość, oraz wysoki komfort. Dzięki niemu pracownicy szybko i bezpiecznie mogą dowieźć ładunek do celu.

Peugeot Partner
3 m3, DMC 2.5T

To najmniejszy pojazd w naszej flocie. Wykorzystywany w dostawach kartonów do Klientów i przewozie małych ładunków. Często też wykorzystywany przez ekipy pracowników, jako środek transportu na miejsce przeprowadzki.

Pełen przekrój stosowanych pojazdów pozwala nam na zaoferowanie pojazdu dokładnie dopasowanego do potrzeb zamawiającego usługę.

MAGAZYNOWANIE MIENIA

Przeprowadzając się setki kilometrów nie zawsze decydujemy się na zabranie ze sobą całego dobytku, czasami przedmioty stają się nam zbędne. Klientom którzy nie chcą ich wyrzucać oferujemy magazynowanie. W naszych nowoczesnych magazynach rzeczy są bezpieczne bez względu na ich gabaryt.

Skrzynie magazynowe

Mienie naszych Klientów przechowujemy w bezpiecznych skrzyniach magazynowych. Skrzynie wykonane według międzynarodowych standardów zapewniają ochronę mienia niezalażnie od okresu przechowywania przed zabrudzeniem rzeczy. Każda skrzynia wyposażona jest w listę mienia, którą zawiera. W przypadku przesyłek międzynarodowych towar może zostać wysłany zagranicę w skrzyni magazynowej bez przeładowywania. Wszystkie skrzynie wyposażone są w zamknięcie z bezpieczną plombą.

Atrakcyjne warunki cenowe

Naszym Klientom korzystającym z usług firmy oferujemy atrakcyjną ofertę magazynowania.

Magazyn jest monitorowany 24/7

Magazyn znajduje się na terenie ochranianym monitorowanym całodobowo.

Lokalizacja w centrum największych miast

Łatwy i szybki dostęp do magazynowanego mienia.

Bezpieczeństwo powierzonych nam przedmiotów

Firma posiada ubezpieczenie mienia składowanego w magazynie.

Materiały zabezpieczające

Firma DTS Przyjemne Przeprowadzki zapewnia swoim klientom gwarancję bezpieczeństwa pakowanych oraz przewożonych przez nią ładunków. Dlatego właśnie korzystamy z wielu rodzajów dostępnych materiałów pakujących, które umożliwiają bezpieczny transport Państwa mienia.

Czym zabezpieczamy Państwa mienie?

Firma DTS w codziennej praktyce stosuje następujące materiały zabezpieczające:

9 rodzajów opakowań do różnych zastosowań

Każdy rodzaj kartonu posiada inny sposób wykorzystania. Dlatego też opakowania różnią się od siebie rozmiarami, grubością i wytrzymałością tektury z której są wykonane.

Folia stretch

Służy do zabezpieczania mebli przed wpływem warunków atmosferycznych oraz osadzaniem kurzu podczas realizacji usługi czy magazynowania mienia. Pełni też rolę zabezpieczenia mechanicznego np. przed otwarciem się szaf podczas przenoszenia.

Folia pęcherzykowa

Doskonale nadaje się do tłumienia wstrząsów podczas długich tras. Stosowana zazwyczaj do przedmiotów delikatnych i podatnych na uszkodzenia mechaniczne. Pełni też funkcję zabezpieczenia elektrostatycznego przy pakowaniu elektroniki.

Koce amortyzujące

Koce służące do izolacji mienia układanego na samochodzie oraz do zawijania ładunków nietypowych gabarytów. Towary delikatne wymagają właściwej ochrony, my ją gwarantujemy.

Papier pakowy

Stanowi podstawowy materiał używany podczas pakowania wyposażenia kuchni oraz drobnych elementów szklanych. Umiejętne owinięcie każdego elementu zapewnia doskonałą ochronę przed wstrząsami oraz spełnia rolę izolatora pomiędzy poszczególnymi elementami.

Skrzynie drewniane

Skrzynie przygotowywane przez naszą stolarnię do zabezpieczenia szczególnych przedmiotów, takich jak: obrazy, rzeźby, antyki. Wykorzystujemy je również przy zabezpieczaniu dużych telewizorów, lub motocykli w pozycji stojącej. Taki rodzaj zabezpieczenia najczęściej wykorzystywany jest przy oceanicznych przesyłkach kontenerowych.

Kontenery kurierskie

Wykorzystywane przy przewozie materiałów wymagających specjalnej ochrony. Wytrzymałe plastikowe pojemniki stanowią najbardziej wytrzymałe zabezpieczenie mechaniczne. Wszystkie kontenery mają możliwość plombowania, co dodatkowo chroni zawartość przed niepowołanym dostępem osób trzecich.

Torebki strunowe

Pełnią rolę opakowań zbiorczych na drobne elementy, z powodzeniem wykorzystywane do pakowania drobnych przedmiotów takich jak przybory piśmiennicze z biurka, itp.

Background Image

Wybierają nas najlepsi

Z dumą prezentujemy listę wybranych firm, dla których mieliśmy przyjemność świadczyć nasze usługi

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
  • Znałem firmę DTS bo wcześniej przeprowadzali firmę w której pracuję. Handlowiec podczas spotkania zrobił zdjęcie i powiedział, że w nowym mieszkaniu wszystko będzie wyglądać dokładnie tak samo. Nie wierzyłem, że to może być prawda. Podczas przeprowadzki zabrałem córkę do kina. Jak wróciłem robota była prawie skończona, a rzeczy na swoim miejscu. Naprawdę byłem miło zaskoczony, polecam firmę DTS - są mistrzami od przeprowadzek

    Adam Rzepka
  • No cóż mogę powiedzieć, że szkoda, że nie poznałam firmy DTS wcześniej. Przeprowadzałam się w życiu 3 razy i ten ostatni, z DTS Przeprowadzki wspominam najlepiej. Może nie była to najtańsza oferta, ale przynajmniej nie poniosłam żadnych dodatkowych kosztów. tym razem nikt mi nie wmawiał, że przy przeprowadzce, zawsze musi się coś uszkodzić. Brawo dla chłopaków znają się na swojej pracy!

    PANI KATARZYNA
  • Przeprowadzka z DTS Przeprowadzki to naprawdę fajna przygoda. Bardzo obawiałem się całej usługi, ponieważ przeprowadzałem się po raz pierwszy. Niemniej już po pierwszej godzinie realizacji usługi wiedziałem, że wybrałem właściwą firmę. Przeprowadzali mnie ludzie, których chętnie zaprosiłbym do domu na kawę. Super zgrana ekipa zrealizowała moją usługę szybko i sprawnie.

    ROBERT WŁODARCZYK
Background Image

Fachowcy DTS

Większość firm w branży nie zatrudnia żadnych pracowników, często przedstawiając to za swój atut w postaci najniższej ceny. My jesteśmy przeciwnego zdania i wybraliśmy inny model rozwoju. Wierzymy, że tylko zatrudnieni na stałe pracownicy mogą realizować misję naszej firmy. Tylko doświadczony, przeszkolony personel gwarantuje najwyższy poziom realizowanych usług. Nasi fachowcy każdego dnia podnoszą swoje kwalifikacje, pracując w zgranych zespołach. Co roku również wyróżniamy najlepszych za ich wkład w rozwój naszej grupy. Przez lata nauczyliśmy się rozpieszczać naszych Klientów.

POZNAJ NAS BLIŻEJ
Logo

DTS Przyjemne Przeprowadzki
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

handlowy@dts.pl
+48 (22) 526 1000

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje atrakcyjną ofertę przyjemnej przeprowadzki.

CENTRALA

DTS Przyjemne Przeprowadzki
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

E-mail: handlowy@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000 

Napisz do nas

CERTYFIKATY I STOWARZYSZENIA

IAM
AMSA
PSP
ISO