Background Image

Przeprowadzka prywatna?
Z przyjemnością!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą skierowaną do Klientów indywidualnych. Jeżeli interesują Państwa przeprowadzki firmowe, bądź międzynarodowe, odsyłamy do poszczególnych działów.

App Screenshot


Przyjemne przeprowadzki

Przeprowadzka to dla większości z nas jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, to nowy rozdział, który każdy z nas chce napisać z należytą starannością.
W taki sam sposób podchodzimy do naszej pracy, każdego dnia dbając o to, by nowy start w życiu naszych Klientów miał jak najlepszy początek. Prócz usługi przeprowadzkowej oferujemy Państwu coś więcej - spokój i pewność, że przeprowadzka z DTS będzie czymś, co po latach wspominać będziecie Państwo z przyjemnością.
Dziękujemy, że wybrali Państwo DTS Przyjemne Przeprowadzki i cieszymy się, że możemy Państwu pomóc.

-
Mirosław Górecki
Dyrektor ds. Przeprowadzek

W ramach przeprowadzek prywatnych oferujemy:

Przeprowadzki mieszkań i domów

Od lat organizujemy bezpieczne i profesjonalne przeprowadzki mieszkań i domów ponieważ wiemy jak bardzo ważne dla naszych Klientów jest ich mienie, które ma dla nich wartość nie tylko materialną, ale również sentymentalną.

Transport mebli i sprzętu RTV/AGD

Świadczymy również usługi przewozu sprzętu domowego oraz elektronicznego. Dokładnie je zabezpieczamy tak aby podczas transportu nie uległo uszkodzeniu.

Transport instrumentów muzycznych, w tym pianina i fortepianu

Zajmujemy się również transportem dużych i ciężkich instrumentów muzycznych takich jak fortepiany. Zawsze zabezpieczamy je w profesjonalne materiały tak aby nie uległy uszkodzeniu.

Transport antyków i dzieł sztuki

Transport dzieł sztuki czy antyków nie jest dla nas problemem. Pakujemy je w specjalistyczne skrzynie, przygotowane specjalnie do przewozu tego typu przedmiotów.

Zakres usług:

Dostawa materiałów do pakowania

Przed rozpoczęciem usługi dostarczamy naszym Klientom kartony dostosowane do rodzaju pakowanego mienia, tak aby mogli bezpiecznie zapakować swoje rzeczy osobiste.

Zabezpieczenie ciągów komunikacyjnych

Zawsze przed rozpoczęciem prac dokładnie zabezpieczamy ciągi komunikacyjne oraz windy tak aby nic nie uległo uszkodzeniu podczas przenoszenia przedmiotów o dużych gabarytach.

Pakowanie mienia przez zespół profesjonalistów

Dbamy o bezpieczeństwo mienia naszych Klientów dlatego też starannie zabezpieczamy i pakujemy każdy nawet najmniejszy element wyposażenia. Ponadto opracowaliśmy dedykowany system kartonów dostosowany do przedmiotów znajdujących się w domu.

Pakowanie rzeczy prywatnych

Zajmujemy się również pakowaniem rzeczy osobistych naszych Klientów takich jak odzież, dokumenty.

Załadunek i zabezpieczenie mienia do transportu

Załadunek mienia na nasz samochód dostawczy jest to zawsze zaplanowany proces. Mienie ustawiamy w bezpieczny sposób i zabezpieczamy je za pomocą pasów transportowych oraz mat antypoślizgowych.

Profesjonalne zabezpieczenie mienia gabarytowego

Nawet mienie o nietypowych gabarytach nie jest dla nas problemem. Dzięki naszym profesjonalnym materiałom gwarantujemy bezpieczeństwo przewożonego mienia niezależnie od jego wielkości czy kształtu.

Transport do miejsca docelowego

Transport mienia odbywa się przy wykorzystaniu niezawodnej floty samochodów dostawczych wyposażonych w nowoczesny sprzęt.

Wniesienie przewożonego mienia

Bez względu na dostępność windy towarowej w budynku czy szerokości klatek schodowych wnosimy przetransportowanie mienie naszych Klientów. Korzystamy przy tym również ze specjalistycznego sprzętu takiego jak: wózki transportowe czy windy zewnętrzne.

Rozładunek i ustawienie mienia zgodnie ze wskazówkami klienta

Przetransportowane mienie jest przez nas wnoszone do mieszkania i ustawiane zgodnie z sugestiami Klientów.

Montaż i demontaż mebli

W ramach realizacji usługi przeprowadzkowej naszym Klientom oferujemy również montaż i demontaż mebli.

Instalacja urządzeń RTV/AGD

Podczas realizacji przeprowadzki świadczymy również usługi instalacji sprzętu RTV/AGD przez wykwalifikowanych pracowników.

Magazynowanie mienia

Naszym Klientom oferujemy bezpieczne magazynowanie mienia w naszych magazynach zlokalizowanych w centrach największych miast Polski.

Sprzątanie i utylizacja

Po zakończonej usłudze zawsze sprzątamy materiały zabezpieczające wykorzystane podczas przeprowadzki - zostawiając po sobie porządek. Ponadto oferujemy również możliwość utylizacji niepotrzebnych mebli oraz sprzętu RTV/AGD.

Ubezpieczenie powierzonego mienia

Każda usługa przeprowadzkowa jest przez nas ubezpieczona na kwotę 3.000.000 zł.

Fachowe pakowanie

Bezpieczne pakowanie mienia naszych Klientów jest niezmiernie ważne dlatego też opracowaliśmy specjalny system kartonów który sprawdza się w przypadku nawet bardzo specyficznych przedmiotów. Dla bezpieczeństwa mienia zabezpieczamy je również w papier pakowy oraz folię bąbelkową. Dzięki tak profesjonalnemu pakowaniu nic nie ma prawa ulec uszkodzeniu.

Bezpieczny transport

Mienie naszych Klientów jest bardzo dla nas bardzo cenne dlatego też na każdym etapie dajemy im gwarancję bezpieczeństwa. Starannie zabezpieczone przedmioty są transportowane przy wykorzystaniu naszej nowoczesnej i niezawodnej flocie samochodów dostawczych marki Mercedes Benz. Pojazdy są wyposażone w nowoczesny sprzęt zapewniający bezpieczeństwo przewożonego mienia.

24/7 Osobisty doradca

Każdy nasz Klient otrzymuje osobistego doradcę, który pomaga przejść przez cały proces przeprowadzki. Na każdym etapie służy pomocą i dobrą radą. Dzięki zdobytemu doświadczeniu podczas realizacji tysięcy usług jest w stanie przewidzieć i zaplanować przebieg relokacji zgodnie z potrzebami Klienta.

Przeprowadzka? Z DTS to nie problem.

Planujesz przeprowadzkę? Nie wiesz od czego zacząć? Skontaktuj się z nami. Zaplanujemy Twoją przyjemną przeprowadzkę.

Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z naszym działem handlowym, gdzie kompetentni i zawsze uśmiechnięci przedstawiciele DTS odpowiedzą na Państwa pytania, umówią się na spotkanie w sprawie wyceny realizacji czy podpowiedzą jak przygotować się do przeprowadzki. Poniżej prezentujemy listę kilku argumentów przemawiających za naszą ofertą.

Naprawdę warto się z nami skontaktować, bo bardzo dobrze znamy się na przeprowadzkach i lubimy swoją pracę.

99,9 % zadowolonych Klientów

W trosce o jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług wprowadziliśmy nowoczesne narzędzia, które pozwalają nam na bieżąco śledzić opinie naszych Klientów. Zebrane dane są przez nas szczegółowo analizowane, a wnioski służą do ciągłego doskonalenia.

Gwarancja
bezpieczeństwa

Profesjonalna firma przeprowadzkowa jest gwarancją bezpieczeństwa przewożonego mienia i terminowości. Taką firmą jest DTS. Naszym Klientom oferujemy również ubezpieczenie na czas trwania przeprowadzki. To daje podwójne bezpieczeństwo.

Wieloletnie
doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży przeprowadzkowej i organizacji relokacji domów i mieszkań pozwala nam przygotować naszym Klientom najlepsze rozwiązania pod kątem ekonomicznym oraz jakościowym.

Doświadczeni
pracownicy

W branży usługowej profesjonalny, zgrany zespół to podstawa. Dlatego w DTS dbamy o swoich pracowników stale podnosząc ich kwalifikacje oraz kompetencje. Tylko firmy zatrudniające personel na stałe mogą gwarantować powtarzalną, najwyższą jakość świadczonych usług.

18 oddziałów
blisko naszych Klienów

Dzięki naszej rozbudowanej sieci oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce możemy być bliżej naszych Klientów i oferować im usługi dostosowane do ich potrzeb. Pomagamy niezależnie od miejsca i dystansu jaki musimy pokonać. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy również usługi osobistego doradcy, który pomoże w planowaniu każdego, nawet najbardziej skomplikowanego przedsięwzięcia logistycznego.

Zaufanie
ponad 1 mln Klientów

W czasie 17 lat naszej działalności przewieźliśmy mienie ponad 1 mln Klientów. Cieszymy się z zaufania jakim obdażają nas każdego dnia.

Usługi pakowania
rzeczy osobistych 

W ramach usługi przeprowadzki naszym Klientom oferujemy kompleksowe pakowanie również rzeczy osobistych takich jak: ubrania, naczynia, książki itp.

Team Member

Usługi
złotej rączki

Podczas realizacji usługi przeprowadzkowej świadczymy również dodatkowy serwis "złotej rączki" w ramach którego montujemy obrazy naprawiamy drobne usterki.

Team Member

Utylizacja mebli
oraz sprzętu RTV/AGD

Na życzenie Klienta realizujemy również usługi utylizacji niepotrzebnych sprzętów gospodarstwa domowego oraz mebli.

Montaż
mebli

W ramach usługi przeprowadzkowej pomagamy naszym klientom również w montażu oraz demontażu mebli.

Sprzątanie
po usłudze

Staramy się umożliwić naszym Klientom, aby po przeprowadzce niemal od razu mogli zacząć korzystać ze swojego nowego mieszkania. Sprzątamy zużyte opakowania i inne pozostałości po relokacji.

Magazynowanie
mienia

Naszym Klientom oferujemy magazynowanie mienia w naszych magazynach zlokalizowanych w całej Polsce. Miejsca te przeznaczone są do bezpiecznego przechowywania przedmiotów o różnych gabarytach.

Przeprowadzka Krok po Kroku


Umów się z doradcą
(22) 526 1000

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który z przyjemnością odpowie na Państwa pytania dotyczące usługi przeprowadzkowej oraz umówi się na spotkanie w celu zapoznania z nasza ofertą.

Wizja
lokalna

Planowanie przeprowadzki rozpoczynamy od dokładnych oględzin domu, w który będziemy pracować. Dzięki temu wiemy jakich narzędzi potrzebować będą nasi pracownicy oraz jak zorganizować proces relokacji. Wywiad z Klientem pozwala nam poznać jego oczekiwania i potrzeby.

Oferta
i wycena

Przygotowana przez nas propozycja działań i kosztorys przedstawiamy do akceptacji Klienta.

Pakowanie

Odpowiednie zabezpieczenie przewożonych ładunków jest niezwykle istotne, dlatego też dostarczamy naszym Klientom zestaw gotowych materiałów do pakowania: kartonów, koców zabezpieczających i folii. Oferujemy również profesjonalny serwis pakowania mienia przez naszych fachowców.

Przeprowadzka

Usługa przeprowadzkowa składa się z kilku etapów: pakowanie, załadunek oraz transport i wniesienie. Mienie transportujemy w naszych niezawodnych samochodach, które przystosowane są do transportu małych i dużych ładunków. Nigdy nie zostawiamy Klientów w potrzebie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom - takim jak windy czy roboty transportowe dostarczamy ładunki nawet w nietypowe miejsca. Wąskie klatki czy brak windy nigdy nie są dla nas przeszkodą.

Sprzątanie
i utylizacja 

Dbamy o to aby nasi Klienci po przeprowadzce mogli od razu zacząć korzystać ze swoich mieszkań, dlatego też po zakończeniu usługi zawsze zostawiamy po sobie porządek. Utylizujemy również sprzęt RTV/AGD oraz meble.

Badanie
satysfakcji 

Po każdej zakończonej usłudze badamy stopień zadowolenia naszych Klientów prosząc o wypełnienie Ankiety Satysfakcji. 99,9% naszych Klientów poleciłoby naszą firmę swoim przyjaciołom.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo w postaci posiadanych polis ubezpieczeniowych i gwarancja, którą otrzymuje Klient od naszej firmy w postaci rękojmi za wykonanie usługi, pokazuje troskę, z jaką firma podchodzi do rzeczy Klienta. Zapewniamy bezpieczeństwo podczas realizacji usługi poprzez kompleksowe ubezpieczenie całego procesu relokacji.


Co oferujemy?

Zapewniamy kompleksowe ubezpieczenie usługi poprzez kompleksowe ubezpieczenie całego procesu relokacji. Ubezpieczamy nie tylko mienie naszych Klientów, lecz również obejmujemy ochroną budynki w których pracujemy i mienie osób trzecich takie, z którym mamy styczność podczas realizacji usługi. Dysponujemy następującymi polisami ubezpieczeniowymi:

OC Działalności Przeprowadzkowej

Ubezpieczenie OC Działalności Przeprowadzkowej od wszystkich ryzyk utraty lub uszkodzenia mienia podczas pracy pracowników firmy DTS do kwoty 1.100.000 PLN.

OC Przewoźnika Drogowego

Ubezpieczenie OC Przewoźnika Drogowego w transporcie krajowym i międzynarodowym. Ubezpiecza szkody powstałe podczas wykonywania transportu, polegające na utracie lub uszkodzeniu mienia do kwoty 3.000.000 PLN.

All Risk (Cargo)

Ubezpieczenie All Risk (Cargo) obowiązujące na całym świecie, dostosowane jest do oczekiwań Klienta. Zawieramy je na czas realizacji usługi.

Nasza flota

Przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa mienia naszych Klientów, dlatego średni wiek naszych aut nie przekracza 2 lat, a ich stan techniczny jest regularnie kontrolowany w autoryzowanych stacjach obsługi. Flota naszych samochodów to 115 aut dostawczych marki Mercedes Benz która jest dostosowana do przewozu ładunków delikatnych, wymagających dokładnego zamocowania podczas transportu. 

Tandem IVECO + przyczepa
90 m3, DMC 28T

To zestaw wykorzystywany przy dużych przeprowadzkach międzynarodowych. Jego kubatura i ładowność z powodzeniem wystarczą, aby przewieźć dobytek dużej rodziny choćby na koniec Świata.

Iveco
45 m3, DMC 12000 kg

Ciężarówki tej klasy to już sprzęt do realizacji najcięższych zadań. Wyposażone w windy o ładowności 2T mogą bezpiecznie przewieźć dowolny ładunek zarówno w kraju, jak i zagranicą.

MAN
35 m3, DMC 7500 kg

To samochody ciężarowe do logistyki miejskiej. Dzięki swojej masie całkowitej - 7.5T mogą wjechać do miasta bez specjalnych pozwoleń. Duża ładowność czynią z nich podstawowy środek transportu przy większych przeprowadzkach.

Mercedes Sprinter kontener
18 m3, DMC 3.5T

Najliczniejsza grupa samochodów w naszej flocie. Doskonale sprawdza się w logistyce miejskiej. Zabudowa kontenerowa ułatwia załadunek i bezpieczne umocowanie towaru. Każdy meblowóz wyposażony jest w pasy i listwy do mocowania ładunków delikatnych, takich jak meble czy sprzęt RTV/AGD.

Mercedes Sprinter furgon
12 m3, DMC 3.5T

Samochody te świetnie spisują się w dalekich trasach. Ich główne atuty to małe spalanie, duża prędkość, oraz wysoki komfort. Dzięki niemu pracownicy szybko i bezpiecznie mogą dowieźć ładunek do celu.

Pełen przekrój stosowanych pojazdów pozwala nam na zaoferowanie pojazdu dokładnie dopasowanego do potrzeb zamawiającego usługę.

MAGAZYNOWANIE MIENIA

Przeprowadzając się setki kilometrów nie zawsze decydujemy się na zabranie ze sobą całego dobytku, czasami przedmioty stają się nam zbędne. Klientom którzy nie chcą ich wyrzucać oferujemy magazynowanie. W naszych nowoczesnych magazynach rzeczy są bezpieczne bez względu na ich gabaryt.

Skrzynie magazynowe

Mienie naszych Klientów przechowujemy w bezpiecznych skrzyniach magazynowych. Skrzynie wykonane według międzynarodowych standardów zapewniają ochronę mienia niezalażnie od okresu przechowywania przed zabrudzeniem rzeczy. Każda skrzynia wyposażona jest w listę mienia, którą zawiera. W przypadku przesyłek międzynarodowych towar może zostać wysłany zagranicę w skrzyni magazynowej bez przeładowywania. Wszystkie skrzynie wyposażone są w zamknięcie z bezpieczną plombą.

Atrakcyjne warunki cenowe

Naszym Klientom korzystającym z usług firmy oferujemy atrakcyjną ofertę magazynowania.

Magazyn jest monitorowany 24/7

Magazyn znajduje się na terenie ochranianym monitorowanym całodobowo.

Lokalizacja w centrum największych miast

Łatwy i szybki dostęp do magazynowanego mienia.

Bezpieczeństwo powierzonych nam przedmiotów

Firma posiada ubezpieczenie mienia składowanego w magazynie.

Materiały zabezpieczające

Firma DTS Przyjemne Przeprowadzki zapewnia swoim klientom gwarancję bezpieczeństwa pakowanych oraz przewożonych przez nią ładunków. Dlatego właśnie korzystamy z wielu rodzajów dostępnych materiałów pakujących, które umożliwiają bezpieczny transport Państwa mienia.

Czym zabezpieczamy Państwa mienie?

Firma DTS w codziennej praktyce stosuje następujące materiały zabezpieczające:

9 rodzajów opakowań do różnych zastosowań

Każdy rodzaj kartonu posiada inny sposób wykorzystania. Dlatego też opakowania różnią się od siebie rozmiarami, grubością i wytrzymałością tektury z której są wykonane.

Folia stretch

Służy do zabezpieczania mebli przed wpływem warunków atmosferycznych oraz osadzaniem kurzu podczas realizacji usługi czy magazynowania mienia. Pełni też rolę zabezpieczenia mechanicznego np. przed otwarciem się szaf podczas przenoszenia.

Folia pęcherzykowa

Doskonale nadaje się do tłumienia wstrząsów podczas długich tras. Stosowana zazwyczaj do przedmiotów delikatnych i podatnych na uszkodzenia mechaniczne. Pełni też funkcję zabezpieczenia elektrostatycznego przy pakowaniu elektroniki.

Koce amortyzujące

Koce służące do izolacji mienia układanego na samochodzie oraz do zawijania ładunków nietypowych gabarytów. Towary delikatne wymagają właściwej ochrony, my ją gwarantujemy.

Papier pakowy

Stanowi podstawowy materiał używany podczas pakowania wyposażenia kuchni oraz drobnych elementów szklanych. Umiejętne owinięcie każdego elementu zapewnia doskonałą ochronę przed wstrząsami oraz spełnia rolę izolatora pomiędzy poszczególnymi elementami.

Skrzynie drewniane

Skrzynie przygotowywane przez naszą stolarnię do zabezpieczenia szczególnych przedmiotów, takich jak: obrazy, rzeźby, antyki. Wykorzystujemy je również przy zabezpieczaniu dużych telewizorów, lub motocykli w pozycji stojącej. Taki rodzaj zabezpieczenia najczęściej wykorzystywany jest przy oceanicznych przesyłkach kontenerowych.

Kontenery kurierskie

Wykorzystywane przy przewozie materiałów wymagających specjalnej ochrony. Wytrzymałe plastikowe pojemniki stanowią najbardziej wytrzymałe zabezpieczenie mechaniczne. Wszystkie kontenery mają możliwość plombowania, co dodatkowo chroni zawartość przed niepowołanym dostępem osób trzecich.

Torebki strunowe

Pełnią rolę opakowań zbiorczych na drobne elementy, z powodzeniem wykorzystywane do pakowania drobnych przedmiotów takich jak przybory piśmiennicze z biurka, itp.

Background Image

Wybierają nas najlepsi

Z dumą prezentujemy listę wybranych firm, dla których mieliśmy przyjemność świadczyć nasze usługi

Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
Client Logo
  • Znałem firmę DTS bo wcześniej przeprowadzali firmę w której pracuję. Handlowiec podczas spotkania zrobił zdjęcie i powiedział, że w nowym mieszkaniu wszystko będzie wyglądać dokładnie tak samo. Nie wierzyłem, że to może być prawda. Podczas przeprowadzki zabrałem córkę do kina. Jak wróciłem robota była prawie skończona, a rzeczy na swoim miejscu. Naprawdę byłem miło zaskoczony, polecam firmę DTS - są mistrzami od przeprowadzek

    Adam Rzepka
  • No cóż mogę powiedzieć, że szkoda, że nie poznałam firmy DTS wcześniej. Przeprowadzałam się w życiu 3 razy i ten ostatni, z DTS Przeprowadzki wspominam najlepiej. Może nie była to najtańsza oferta, ale przynajmniej nie poniosłam żadnych dodatkowych kosztów. tym razem nikt mi nie wmawiał, że przy przeprowadzce, zawsze musi się coś uszkodzić. Brawo dla chłopaków znają się na swojej pracy!

    PANI KATARZYNA
  • Przeprowadzka z DTS Przeprowadzki to naprawdę fajna przygoda. Bardzo obawiałem się całej usługi, ponieważ przeprowadzałem się po raz pierwszy. Niemniej już po pierwszej godzinie realizacji usługi wiedziałem, że wybrałem właściwą firmę. Przeprowadzali mnie ludzie, których chętnie zaprosiłbym do domu na kawę. Super zgrana ekipa zrealizowała moją usługę szybko i sprawnie.

    ROBERT WŁODARCZYK
Background Image

Fachowcy DTS

Większość firm w branży nie zatrudnia żadnych pracowników, często przedstawiając to za swój atut w postaci najniższej ceny. My jesteśmy przeciwnego zdania i wybraliśmy inny model rozwoju. Wierzymy, że tylko zatrudnieni na stałe pracownicy mogą realizować misję naszej firmy. Tylko doświadczony, przeszkolony personel gwarantuje najwyższy poziom realizowanych usług. Nasi fachowcy każdego dnia podnoszą swoje kwalifikacje, pracując w zgranych zespołach. Co roku również wyróżniamy najlepszych za ich wkład w rozwój naszej grupy. Przez lata nauczyliśmy się rozpieszczać naszych Klientów.

POZNAJ NAS BLIŻEJ
Logo

DTS Przyjemne Przeprowadzki
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

handlowy@dts.pl
+48 (22) 526 1000

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje atrakcyjną ofertę przyjemnej przeprowadzki.

CENTRALA

DTS Przyjemne Przeprowadzki
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

E-mail: handlowy@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000 

Napisz do nas

CERTYFIKATY I STOWARZYSZENIA

IAM
AMSA
PSP
ISO