Przeprowadzka prywatna z DTS

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach prywatnych mieszkań i domów. Wiemy, jak bezpiecznie przetransportować ważne dla Państwa przedmioty i sprawić, by proces przeprowadzki był jak najmniej stresujący. Dokładnie zabezpieczamy meble i sprzęt RTV/AGD, aby mieli Państwo pewność, że nic nie ulegnie uszkodzeniu w czasie transportu. W ramach naszych usług przewozimy także instrumenty muzyczne – nawet te o dużych gabarytach, jak fortepian czy pianino. W przypadku przewozu cennych przedmiotów, takich jak dzieła sztuki czy antyki, używamy najlepszej jakości materiałów zabezpieczających.

Mirosław GóreckiMirosław Górecki, Dyrektor ds. Przeprowadzek

1
2
3
5
6

Zakres usług - kompleksowe przeprowadzki

Aby ułatwić proces przeprowadzki dostarczamy Państwu kartony, których rozmiary są dostosowane do pakowanych przedmiotów. Możemy także spakować rzeczy osobiste za Państwa. Transportowane przedmioty oraz ciąg komunikacyjny odpowiednio zabezpieczamy, aby dać Państwu gwarancję, że nic nie ulegnie uszkodzeniu.

W zakres naszych usług wchodzi wachlarz działań, które zapewniają kompleksową obsługę Klientów od A do Z – od pakowania, przez transport, aż po rozpakowanie mienia w nowym miejscu. Towarzyszymy Państwu w każdym momencie przeprowadzki, służąc wsparciem i pomocą na każdym etapie usługi.

Oferujemy pomoc podczas przenosin w obrębie kraju oraz zagranicę, a naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. W zakres usług wchodzi dostarczenie odpowiednich materiałów do pakowania lub pakowanie przez nasz zespół, załadunek i profesjonalne zabezpieczenie transportowanych przedmiotów, a po przewiezieniu wniesienie rzeczy oraz ich rozładunek. Każda przeprowadzka ma swoją specyfikę, dlatego jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb i życzeń naszych Klientów, aby jak najlepiej zrealizować zlecone zadanie. Odpowiednio zabezpieczamy bagaże oraz ciągi komunikacyjne, aby dać stuprocentową pewność, że nic nie ulegnie uszkodzeniu. Jeśli istnieje taka potrzeba to demontujemy i montujemy meble oraz instalujemy sprzęt elektroniczny i RTV/AGD. Mogą Państwo liczyć także na dodatkowy serwis „złotej rączki”, który obejmuje nie tylko montaż, ale i naprawę drobnych usterek. W zakres każdej usługi wchodzi ubezpieczenie powierzonego nam mienia, sprzątanie miejsca pracy i utylizacja niepotrzebnych przedmiotów, a do tego after-move service. Jeśli niektóre przedmioty nie będą przydatne w nowej lokalizacji, możemy zaproponować magazynowanie mienia w ochranianych całodobowo, specjalnie przystosowanych magazynach.

Każdą usługę rozpoczynamy od wizji lokalnej, która pomoże wybrać odpowiednie narzędzia i zaplanować cały proces oraz przygotować plan i kosztorys do akceptacji. Uwzględniamy Państwa potrzeby i rozumiemy, że każdy rodzaj przeprowadzki wymaga innych, odpowiednio dobranych działań. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, będziemy mogli porozmawiać o szczegółach i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

img
 • Przygotowanie
 • Bezpłatna wycena i przygotowanie oferty
 • Dostawa materiałów do pakowania
 • Ubezpieczenie powierzonego mienia
img
 • Załadunek, transport, magazynowanie
 • Załadunek oraz zabezpieczenie mienia
 • Transport mienia drobnego i gabarytowego
 • Magazynowanie mienia
 • Stała opieka handlowca
img
 • Realizacja
 • Zabezpieczenie pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych
 • Pakowanie mienia przez zespół profesjonalistów
 • Demontaż mebli z zabezpieczeniem do transportu
 • Rozłączenie sprzętu elektronicznego
img
 • Finalizacja
 • Montaż mebli
 • Podłączenie sprzętu elektronicznego
 • Usunięcie materiałów po przeprowadzce
 • Sprzątanie i utylizacja
 • Badanie satysfakcji

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zapytaj o wycenę

Zaufali nam

l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1
l1

Bezpieczeństwo

Usługi świadczone przez naszą firmę dają Państwu podwójną gwarancję bezpieczeństwa – oferujemy ubezpieczenie na cały czas trwania przeprowadzki a nasze doświadczenie zapewnia bezpieczeństwo transportowanego mienia i terminowości.

W naszej ofercie mamy trzy rodzaje polis ubezpieczeniowych: OC Działalności Przeprowadzkowej od ryzyka utraty lub uszkodzenia mienia (do kwoty 1 100 000 zł), OC Przewoźnika Drogowego obejmujące szkody powstałe podczas transportu (do kwoty 3 000 000 zł) i obowiązujące w transporcie krajowym i międzynarodowym, oraz All Risk (Cargo) dostosowane do Państwa oczekiwań. Troszczymy się o naszych Klientów i ich mienie, dając gwarancję bezpieczeństwa w postaci rękojmi za wykonanie usługi.

Zależy nam na naszych Klientach i zawsze doceniamy zaufanie, jakim Państwo nas darzą, dlatego robimy wszystko, by nie zawieźć stawianych wobec nas oczekiwań. Kwestią priorytetową jest dla nas bezpieczeństwo powierzonego mienia, dokładamy więc wszelkich starań, by je zagwarantować i przetransportować wszystkie rzeczy w takim stanie, w jakim były przed przeprowadzką. Dlatego z jednej strony zapewniamy dobrej jakości materiały zabezpieczające, nowoczesną i sprawną technicznie flotę oraz profesjonalną obsługę, a z drugiej gwarantujemy ubezpieczenie rzeczy.

Przewożone przedmioty zabezpieczamy je w profesjonalny sposób, aby ochronić je przed zniszczeniem lub uszkodzeniem. Używamy do tego odpowiednich materiałów, takich jak różnego rodzaju kartony i folie, koce amortyzujące, papier pakowy, drewniane skrzynie, torebki strunowe czy kontenery kurierskie. Przed rozpoczęciem prac zabezpieczamy windy oraz ciągi komunikacyjne, żeby nic nie uległo zniszczeniu podczas przenoszenia dużych przedmiotów. W czasie pakowania rzeczy do pojazdów ustawiamy je w bezpieczny sposób i zabezpieczamy przy użyciu pasów transportowych oraz mat antypoślizgowych. Dodatkowo samochody z naszej floty są wyposażone w system satelitarnego monitoringu GPS, co daje poczucie bezpieczeństwa. Spełniamy normę ISO 9001:2008, która świadczy o pewności powtarzalnej jakości świadczonych przez nas usług – procedury, które zostały wdrożone w firmie gwarantują kontrolę każdej świadczonej przez nas usługi przeprowadzki. Gwarancję jakości i bezpieczeństwa usług daje także nasze członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Przeprowadzkowym, International Association of Movers i American Moving and Storage Association .

 • Profesjonalne zabezpieczanie mienia

  Profesjonalne zabezpieczanie mienia

 • OC Działalności przeprowadzkowej

  OC Działalności przeprowadzkowej

 • OC Przewoźnika Drogowego

  OC Przewoźnika Drogowego

 • All Risk

  All Risk (Cargo)

Flota

Nasza flota samochodowa została dobrana tak, aby pełen przekrój różnego rodzaju pojazdów pozwolił dopasować samochód do każdego rodzaju usługi, bez względu na wielkość przewożonych przedmiotów oraz odległość do miejsca docelowego.

Pojazdy marki Mercedes Benz są bezpieczne, ponieważ są nowe (ich maksymalny wiek to 3 lata) i odpowiednio wyposażone w sprzęt, który zapobiega uszkodzeniu przewożonych przedmiotów. Mogą więc być Państw spokojni, ponieważ potrafimy zadbać zarówno o meble, jaki i sprzęt elektroniczny i RTV/AGD, a także o delikatne i wymagające szczególnego zabezpieczenia przedmioty. Posiadamy ponad 170 pojazdów, które są regularnie serwisowane w autoryzowanych stacjach obsługi, aby utrzymać je w najlepszym stanie technicznym.

Naszym priorytetem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa mienia, które powierzają nam Klienci. Dlatego nasza flota samochodowa jest nowoczesna i utrzymywana w najlepszym stanie technicznym, a transportowane przedmioty są odpowiedni zabezpieczone przy użyciu sprzętu, który znajduje się na wyposażeniu używanych przez nas samochodów.

Flota samochodowa naszej firmy obejmuje ponad 170 samochodów dostawczych marki Mercedes Benz. W jej skład wchodzą samochody przystosowane do transportu dużej ilości rzeczy o zróznicowanych rozmiarach przy przeprowadzkach międzynarodowych, a także „ciężarówki do zadań specjalnych” o ładowności 2T, dzięki którym jesteśmy w stanie transportować ładunki o nietypowych gabarytach. Posiadamy także samochody ciężarowe do logistyki miejskiej oraz mniejsze pojazdy, które są wykorzystywane przy przewozie małych ładunków. Dzięki różnym rodzajom samochodów, które są częścią naszej floty, możemy idealnie dopasować pojazd do Klienta. Po oszacowaniu potrzeb odpowiednio dobieramy model pojazdu, do którego zmieszczą się wszystkie przewożone rzeczy oraz w którym będą miały najlepsze warunki i zabezpieczenie w czasie transportu.

O zapewnienie bezpiecznej relokacji mienia dba odpowiedni sprzęt, który znajduje się na wyposażeniu wszystkich aut w naszej flocie. W każdym z nich znajdują się pasy transportowe i maty antypoślizgowe, dlatego żaden przedmiot nie przewróci się ani nie zniszczy. Pojazdy są przystosowane do przewożenia rzeczy o różnych gabarytach oraz do transportowania delikatnych elementów, które wymagają dokładnego zamocowania w czasie transportu. Dzięki niezawodnej flocie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i doskonale radzimy sobie z każdego rodzaju bagażem – rozładunek także nie stanowi problemu, ponieważ na wyposażeniu mamy podnośniki, windy zewnętrzne oraz roboty transportowe.

Aby mogli być Państwo spokojni i pewni niezawodności naszej firmy stale monitorujemy i kontrolujemy stan pojazdów znajdujących się w naszej flocie. Dla stuprocentowej gwarancji bezpieczeństwa ich stan techniczny jest sprawdzany w autoryzowanych stacjach obsługi pojazdów. Dzięki tym wszystkim normom nasza flota jest niezawodna w każdej sytuacji.

 • Flota ponad 170 samochodów

  Flota ponad 170 samochodów

 • 6 rodzajów aut transportowych

  6 rodzajów aut transportowych

 • Wiek poniżej 3 lat

  Wiek poniżej 3 lat

 • Narzędzia zabezpieczające

  Narzędzia zabezpieczające

Specjalistyczny sprzęt

Dbamy o Państwa rzeczy od momentu pakowania do momentu ustawienia mebli i przedmiotów w nowym miejscu. Dla odpowiedniego zabezpieczenia rzeczy przed uszkodzeniem opracowaliśmy system kartonów, dopasowanych do różnych gabarytów rzeczy.

Dysponujemy także materiałami zabezpieczającymi, takimi jak odpowiednie folie, papier pakowy, koce amortyzujące czy kontenery kurierskie i drewniane skrzynie. Załadowane do pojazdów pakunki chronimy przy użyciu pasów transportowych i mat antypoślizgowych. Przy rozładunku mebli, sprzętów i rzeczy osobistych korzystamy z wózków transportowych oraz wind zewnętrznych, dzięki czemu brak windy towarowej lub wąskie korytarze nie stanowią dla nas żadnej przeszkody.

Dla Państwa satysfakcji oraz dla gwarancji najwyższej jakości świadczonych usług korzystamy z profesjonalnego sprzętu, dzięki któremu możemy zapewnić bezpieczeństwo i terminowość wykonania naszej pracy. Na każdym etapie przeprowadzki korzystamy ze specjalistycznych urządzeń i używamy nowoczesnej floty samochodowej, aby spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów.

Dostarczamy także koce zabezpieczające oraz folię bąbelkową i typu stretch, aby mogli być Państwo spokojni, że nic nie ulegnie zniszczeniu. Używamy także papieru pakowego chroniącego przed wstrząsami i torebek strunowych, w które pakujemy różne drobne elementy. W przypadku materiałów, które potrzebują specjalnej ochrony w transporcie, używamy kontenerów kurierskich, które doskonale zabezpieczają cenne przedmioty i mają możliwość plombowania.

Zapakowane mienie ładujemy do nowoczesnych samochodów, na wyposażeniu których znajdują się listwy mocujące ładunek, pasy transportowe do zabezpieczania pakunków, podłogi antypoślizgowe oraz wytrzymałe koce transportowe. Każdy samochód ma wbudowany system satelitarny GPS, aby mógł być kontrolowany na każdym etapie trasy. Zastosowanie takiego rozwiązania gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i terminowość relokacji. Każdy pojazd jest nowy – średnia wieku nie przekracza 3 lat – oraz na bieżąco serwisowany w autoryzowanych punktach serwisowych. To właśnie „świeżość” aut oraz odpowiedni serwis zapewniają niezawodność, której oczekują od nas nasi klienci.

Posiadamy także specjalistyczny sprzęt, który pomaga w bezproblemowym rozładunku przetransportowanych rzeczy. Bez względu na szerokość korytarza czy dostępność windy towarowej wewnątrz budynku wnosimy mienie do lokalu lub mieszkania z użyciem naszego sprzętu. Do tego celu używane są windy zewnętrzne oraz roboty do przewozu ciężkich ładunków po schodach.

 • Winda zewnętrzna

  Winda zewnętrzna

 • Robot transportowy

  Robot transportowy

 • Pasy do przenoszenia

  Pasy do przenoszenia

 • Atestowane zestawy narzędziowe

  Atestowane zestawy narzędziowe

Fachowcy

Nasi pracownicy dbają o Państwa komfort od samego początku usługi aż do jej zakończenia. Przez cały czas gwarantujemy naszym klientom kontakt z osobistym doradcą, który służy radą, pomocą i uśmiechem.

Zdajemy sobie sprawę, że firma to ludzie, którzy ją tworzą, dlatego nasz zespół to ponad 450 profesjonalnych, odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych pracowników, stojących za sukcesem naszej firmy i Państwa zadowoleniem z naszych usług. Pracownicy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje a najlepsi z nich są doceniani i nagradzani. Zespół fachowców, którzy pomagają podczas przeprowadzki, ubrany jest w firmowy strój, który odpowiednio ich wyróżnia.

Filarem naszej firmy – a dokładniej ponad czterema setkami filarów – są nasi pracownicy. Tylko stali, długoletni pracownicy są gwarancją sukcesu i obsługi na najwyższym poziomie. Dlatego dbamy o to, by mieli odpowiednie nastawienie, profesjonalne przeszkolenie i dużą wiedzę w swojej dziedzinie. Tylko zgrany zespół o szerokich kompetencjach może z powodzeniem realizować misję naszej firmy i sprawiać, że przeprowadzki stają się przyjemne.

Bardzo ważne jest dla nas ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników, aby nie stali w miejscu, ale mogli się rozwijać. Dajemy im na to szansę i dostrzegamy ich wysiłki, rokrocznie wyróżniając najlepszych pracowników, którzy wnieśli największy wkład w rozwój naszej firmy i w realizację celów. Nasz zespół charakteryzuje się kilkoma cechami, które są wizytówką firmy. Poznaj nasz zespół

 • Ponad 450 specjalistów

  Ponad 450 specjalistów

 • Osobisty opiekun

  Osobisty opiekun

 • Zespoły z wieloletnim doświadczeniem

  Zespoły z wieloletnim doświadczeniem

 • Pracownicy z uprawnieniami

  Pracownicy z uprawnieniami

Terminowość

Naszym priorytetem, oprócz bezpiecznego zapakowania, przetransportowania i rozładowania mienia, jest terminowość wykonywanej przez firmę usługi. Dzięki nowoczesnej i niezawodnej flocie, profesjonalnemu sprzętowi oraz ciężkiej pracy naszych fachowców zawsze kończymy usługę w terminie.

Wybierając nas na partnera na czas przeprowadzki nie muszą się Państwo martwić, czy uda się wykonać cały plan tak, jak to zostało zaplanowane. Mamy świadomość, jak cenny jest czas, dlatego pomagamy Państwu go zaoszczędzić, odciążając w wielu obowiązkach. Wiemy też, że każdy dzień trwania przenosin jest dodatkowym stresem, dlatego staramy się go zminimalizować poprzez profesjonalną i terminowo świadczoną usługę.

Dokładamy wszelkich starań, by wywiązać się z umowy zawartej z Klientem sumiennie i zrealizować wszystkie powinności, które do nas należą zgodnie z ustalonym wspólnie harmonogramem prac. Robimy więc wszystko, aby usługa została wykonana w terminie lub nawet przed czasem. Rozumiemy, że czas jest najcenniejszą wartością, dlatego profesjonalny zespół fachowców działa według planu, sprawnie realizując swoje zadania krok po kroku.

Każdy samochód z naszej floty jest wyposażony w satelitarny system GPS, dzięki któremu zawsze wiemy, gdzie znajduje się transport z rzeczami Klientów. Pozwala nam to kontrolować czas trwania relokacji i dostarczyć Państwa rzeczy ustalonym terminie, kończąc usługę na czas. Niezawodność naszych pojazdów gwarantuje brak nieprzewidzianych sytuacji, które mogłyby opóźnić cały proces. Specjalistyczny sprzęt pozwala na zapakowanie, przewiezienie i rozładowanie mienia sprawnie i daje pewność, że żadna niespodziewana sytuacja nie przeszkodzi nam w pracy i nie wywoła opóźnień.

Specjalizujemy się w systematycznym biciu branżowych rekordów. Możemy pochwalić się osiągnięciami, których do tej pory nie udało się nikomu pobić, co czyni nas liderem w zakresie terminowości wykonywania zadań. Na swoim koncie mamy trzy rekordy, z których jesteśmy niezwykle dumny, i które świadczą o naszej wydajności i skuteczności. Podczas przeprowadzki firmy Polkomtel udało nam się zorganizować relokację do nowej siedziby przedsiębiorstwa na tyle sprawnie, że trzy weekendy wystarczyły, by przeprowadzić do nowego miejsca 2 tysiące pracowników! Podczas przeprowadzki wydawnictwa Presspublica czas był szczególnie cenny, ponieważ każda godzina wyłączonych komputerów to strata i dodatkowy stres.

Włożyliśmy w to zadanie wszystkie nasze siły, wiedzę i umiejętności organizacyjne, dzięki czemu udało nam się spakować i przewieźć 650 komputerów w 40 godzin. Natomiast przeprowadzkę firmy Allianz ukończyliśmy aż dobę przed terminem – plan zakładał, że potrwa trzy doby, ale plany są po to, by je realizować szybciej. Nie da się? Nie u nas. Terminowość to – obok bezpieczeństwa – nasza najważniejsza cecha, która sprawia, że zaufało nam już milion klientów, a zdecydowana większość z nich była zadowolona ze współpracy.

 • Szybka wycenia i przygotowanie oferty

  Szybka wycenia i przygotowanie oferty

 • Szczegółowe planowanie

  Szczegółowe planowanie

 • Praca według ścisłego harmonogramu

  Praca według ścisłego harmonogramu

 • Dogodne terminy realizacji

  Dogodne terminy realizacji

Magazynowanie mienia

Jeśli po przeprowadzce zostaną rzeczy, które nie przydadzą się w nowym miejscu, mogą Państwo skorzystać z usługi magazynowania. Umieszczamy meble i inne przedmioty w skrzyniach magazynowych z zamknięciem z bezpieczną plombą, do których dołączone są listy z wypisaną zawartością.

Mienie przechowujemy w specjalnych magazynach, które są monitorowane przez 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu i zlokalizowane w największych miastach, co daje gwarancję bezpieczeństwa i łatwy dostęp do magazynowanych u nas rzeczy. Dla spokoju i komfortu naszych klientów oferujemy atrakcyjne ceny oraz ubezpieczenie mienia, które dla Państwa magazynujemy. Dzięki usłudze magazynowania zbędne rzeczy nie muszą być wyrzucane.

Podczas przeprowadzki często okazuje się, że nie wszystkie meble i przedmioty, które miały zastosowanie w starej lokalizacji, będą przydatne także w nowej siedzibie firmy lub w nowym miejscu zamieszkania. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i oferujemy Państwu krótkoterminową lub długoterminową usługę magazynowania mienia.

Nasze magazyny gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy. To zasługa między innymi doskonałej lokalizacji naszych magazynów, które znajdują się w największych miastach. To daje także możliwość szybkiego i łatwego dostępu do przedmiotów w każdym momencie, kiedy będzie taka potrzeba. Budynki magazynowe są całodobowo monitorowane i ochraniane przez siedem dni w tygodniu, dając naszym Klientom pewność, że rzeczy są przechowywane we właściwych warunkach. Ponadto wszystkie rzeczy składowane w magazynach są ubezpieczone przez naszą firmę.

Mogą być Państwo pewni, że każda rzecz, niezależnie od rodzaju czy wielkości, jest odpowiednio zabezpieczona i przechowywana. Wszystko umieszczamy w specjalnie przystosowanych do tego skrzyniach magazynowych, które posiadają zamknięcie z bezpieczną plombą. Każda ze skrzyń jest wyposażona w listę znajdującego się wewnątrz mienia, dlatego nie ma mowy o pomyłce lub o tym, że coś trafi w ręce osób trzecich. Odpowiednie warunki zostały zapewnione przez wykonanie skrzyń magazynowych według międzynarodowych norm i standardów, które bez względu na okres przechowywania dają pewność ochrony rzeczy przed zabrudzeniem czy niszczeniem.

Klientom, którzy korzystają z usług naszej firmy w zakresie przeprowadzek prywatnych, firmowych lub międzynarodowych, zapewniamy bardzo atrakcyjną i korzystną cenę magazynowania mienia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej usługi. W jej ramach zapewniamy bezpieczeństwo, odpowiednie warunki przechowywania i stałą ochronę. Nasi klienci nie muszą się więc martwić o to, co zrobić ze zbędnymi rzeczami, które zostały po przeprowadzce, i w każdej chwili mogą odebrać je z magazynu, w którym przechowujemy dla Państwa mienie.

 • Lokalizacja w centrum największych miast

  Lokalizacja w centrum największych miast

 • Monitoring 24 godziny na dobę

  Monitoring 24 godziny na dobę

 • Skrzynie magazynowe

  Skrzynie magazynowe

 • Atrakcyjne warunki cenowe

  Atrakcyjne warunki cenowe

Wyróżnia nas

Nasi pracownicy dbają o Państwa komfort od samego początku usługi aż do jej zakończenia. Przez cały czas gwarantujemy naszym klientom kontakt z osobistym doradcą, który służy radą, pomocą i uśmiechem.

Zdajemy sobie sprawę, że firma to ludzie, którzy ją tworzą, dlatego nasz zespół to ponad 450 profesjonalnych, odpowiednio przeszkolonych i doświadczonych pracowników, stojących za sukcesem naszej firmy i Państwa zadowoleniem z naszych usług. Pracownicy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje a najlepsi z nich są doceniani i nagradzani. Zespół fachowców, którzy pomagają podczas przeprowadzki, ubrany jest w firmowy strój, który odpowiednio ich wyróżnia.

Filarem naszej firmy – a dokładniej ponad czterema setkami filarów – są nasi pracownicy. Tylko stali, długoletni pracownicy są gwarancją sukcesu i obsługi na najwyższym poziomie. Dlatego dbamy o to, by mieli odpowiednie nastawienie, profesjonalne przeszkolenie i dużą wiedzę w swojej dziedzinie. Tylko zgrany zespół o szerokich kompetencjach może z powodzeniem realizować misję naszej firmy i sprawiać, że przeprowadzki stają się przyjemne.

Bardzo ważne jest dla nas ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników, aby nie stali w miejscu, ale mogli się rozwijać. Dajemy im na to szansę i dostrzegamy ich wysiłki, rokrocznie wyróżniając najlepszych pracowników, którzy wnieśli największy wkład w rozwój naszej firmy i w realizację celów. Nasz zespół charakteryzuje się kilkoma cechami, które są wizytówką firmy. Poznaj nasz zespół

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje atrakcyjną ofertę przyjemnej przeprowadzki.

Centrala

DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

E-mail: handlowy@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000