Flota

Naszym priorytetem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa mienia, które powierzają nam Klienci. Dlatego nasza flota samochodowa jest nowoczesna i utrzymywana w najlepszym stanie technicznym, a transportowane przedmioty są odpowiedni zabezpieczone przy użyciu sprzętu, który znajduje się na wyposażeniu używanych przez nas samochodów.

Flota samochodowa naszej firmy obejmuje ponad 170 samochodów dostawczych marki Mercedes Benz. W jej skład wchodzą samochody przystosowane do transportu dużej ilości rzeczy o zróznicowanych rozmiarach przy przeprowadzkach międzynarodowych, a także „ciężarówki do zadań specjalnych” o ładowności 2T, dzięki którym jesteśmy w stanie transportować ładunki o nietypowych gabarytach. Posiadamy także samochody ciężarowe do logistyki miejskiej oraz mniejsze pojazdy, które są wykorzystywane przy przewozie małych ładunków. Dzięki różnym rodzajom samochodów, które są częścią naszej floty, możemy idealnie dopasować pojazd do Klienta. Po oszacowaniu potrzeb odpowiednio dobieramy model pojazdu, do którego zmieszczą się wszystkie przewożone rzeczy oraz w którym będą miały najlepsze warunki i zabezpieczenie w czasie transportu.

O zapewnienie bezpiecznej relokacji mienia dba odpowiedni sprzęt, który znajduje się na wyposażeniu wszystkich aut w naszej flocie. W każdym z nich znajdują się pasy transportowe i maty antypoślizgowe, dlatego żaden przedmiot nie przewróci się ani nie zniszczy. Pojazdy są przystosowane do przewożenia rzeczy o różnych gabarytach oraz do transportowania delikatnych elementów, które wymagają dokładnego zamocowania w czasie transportu. Dzięki niezawodnej flocie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i doskonale radzimy sobie z każdego rodzaju bagażem – rozładunek także nie stanowi problemu, ponieważ na wyposażeniu mamy podnośniki, windy zewnętrzne oraz roboty transportowe.

Aby mogli być Państwo spokojni i pewni niezawodności naszej firmy stale monitorujemy i kontrolujemy stan pojazdów znajdujących się w naszej flocie. Dla stuprocentowej gwarancji bezpieczeństwa ich stan techniczny jest sprawdzany w autoryzowanych stacjach obsługi pojazdów. Średni wiek aut, których używamy w realizacji świadczonych dla Państwa usług, nie przekracza 3 lat. Dzięki tym wszystkim normom nasza flota jest niezawodna w każdej sytuacji.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje atrakcyjną ofertę przyjemnej przeprowadzki.

Centrala

DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

E-mail: handlowy@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000

1
2
3
5
6