Team Member

Adam Bajorek

Dyrektor Handlowy

W firmie DTS jestem odpowiedzialny za funkcjonowanie działu handlowego oraz zajmuję się sprzedażą i obsługą Kluczowych Klientów. Pomagam Klientom w planowaniu i realizacji usług przeprowadzkowych.

Team Member

Mirosław Górecki

Dyrektor ds. Przeprowadzek

W swojej pracy jestem odpowiedzialny za sprzedaż usług dla dużych korporacji oraz Klientów międzynarodowych. Moje wieloletnie doświadczenie w branży pozwala mi odpowiednie zrozumienie potrzeb Klienta.

Team Member

Rafał Cherek

Key Account Executive

W firmie jestem odpowiedzialny za obsługę Klientów prywatnych oraz firmowych. Pomagam Klientom znaleźć optymalne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

Team Member

Piotr Zaręba

Key Account Executive

W firmie DTS aktualnie zajmuję się sprzedażą usług przeprowadzkowych. Wyceniam usługi oraz pomagam Klientom przejść przez proces przeprowadzki.

Team Member

Karol Mierzejewski

Key Account Executive

W firmie zajmuję się pozyskiwaniem i obsługą nowych Klientów biznesowych i indywidualnych, jak również przygotowywaniem ofert handlowych.

Team Member

Arkadiusz Kozieradzki

Key Account Executive

W firmie odpowiadam za sprzedaż usług w obszarze dużych klientów korporacyjnych. Jestem odpowiedzialny za cały proces przeprowadzki od samego początku do jej zakończenia.

Team Member

Natalia Zawadzka

Key Account Executive

Jestem odpowiedzialna za proces koordynacji przeprowadzek międzynarodowych. Dzięki mojemu kilkuletniemu doświadczeniu profesjonalnie i chętnie pomogę w przeprowadzce w każdy zakątek świata.

Team Member

Martyn Szczepankowski

Specjalista ds. Przeprowadzek

Jestem koordynatorem oddziału DTS Przeprowadzki w Gdańsku. Opiekuję się Klientami z północnej części Polski, a zwłaszcza z Trójmiasta.

Team Member

Kamil Rybiński

Specjalista ds. Przeprowadzek

Pracuję w Gdańskim oddziale DTS Przeprowadzki. Moim głównym zadaniem jest przygotowywanie dopasowanej oferty dla Klientów oraz koordynacja realizacji usług przeprowadzkowych.

Team Member

Grzegorz Sławski

Specjalista ds. Jakości

Na co dzień pracuję w Gdańskim oddziale DTS i zajmuje się kontrolą jakości świadczonych przez nas usług i procesów przeprowadzkowych.

Team Member

Aleksandra Artemenko

Asystentka Działu Handlowego

Jako Asystentka zajmuję się bieżącym wsparciem pracowników Działu Handlowego oraz aktualizacją bazy Klientów i wprowadzaniu projektów do naszego systemu.

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy zespołem, który skupia wokół siebie ludzi z wieloletnim doświadczeniem, wiemy bowiem, że lata praktyki i doskonała znajomość branży decydują o jakości świadczonych przez nas usług.

PROFESJONALIZM

Do naszych zadań podchodzimy z największą starannością dbając nawet o najmniejsze szczegóły, każde zaś zlecenie traktujemy tak jakby było naszym najważniejszym.

POZYTYWNA ENERGIA

Nasza praca jest naszą pasją, dzięki temu nigdy nie wytracamy pędu i pozytywnej energii, którą staramy się zarażać naszych Klientów. To własnie owa energia motywuje nas nieustannie do wytężonej pracy.

Team Member

Piotr Czerniak

Kierownik ds. Przeprowadzek

W firmie zajmuję się kompleksową organizacją procesu relokacji. Umawiam z handlowcami i Klientami szczegółowe harmonogramy usług oraz planuje pracę działu realizacji.

Team Member

Maciej Szczuko

Sales Manager

Jestem managerem działu exportu i importu w naszej firmie. Zajmuję się kompleksowo przeprowadzkami międzynarodowymi. Pomagam Klientom w organizacji usługi, przedstawiam im najkorzystniejsze dla nich oferty oraz pomagam uporać się z dokumentacją celną.

Team Member

Łukasz Goławski

Młodszy Koordynator Operacyjny

W spółce DTS sprawuję funkcję koordynatora operacyjnego czyli planuję usługi przeprowadzkowe, zapewniam odpowiedni sprzęt na oraz kontaktuję się z Klientami w celu potwierdzenia realizacji usługi.

SUMIENNOŚĆ

Nie znosimy niezałatwionych spraw. Nie tolerujemy półśrodków. Każde zadanie wykonujemy od początku do końca. Liczą się dla nas jak najlepsze rezultaty to one bowiem stanowią o tym kim jesteśmy.

Wiedza

Jesteśmy dumnymi członkami Międzynarodowego Stowarzyszenia Przeprowadzkowego, jak również Amerykańskiego Stowarzyszenia Przeprowadzkowego i Magazynowego.

Zaufanie

Jesteśmy dumni z tego, że ufają nam najlepsi. Potwierdzają to liczne referencje tysięcy firm i instytucji, którym mieliśmy niezmierną przyjemność świadczyć nasze usługi.

Team Member

Paweł Poradzki

Prezes Zarządu

Jako Prezes Zarządu sprawuję kontrolę nad wszystkimi działami w firmie. Planuję, wdrażam i rozwijam nowe strategie biznesowe spółek. Każdego dnia dbam o pozytywną atmosferę panującą w firmie oraz o rozwój kompetencji pracowników.

Team Member

Andrzej Poradzki

Prezes PSP

Jestem prezesem Stowarzyszenia Przeprowadzkowego. Na codzień zajmuję się badaniem jakości oraz wdrażaniem nowych procedur w stowarzyszeniu.

Team Member

Grzegorz Sobolewski

Manager Floty

W firmie DTS zarządzam flotą samochodów dostawczych oraz osobowych. Dbam o jak najlepszy stan naszych aut.

Team Member

Arkadiusz Gembara

Dyrektor ds. Jakości

Moim głównym zadaniem w DTS to wdrażanie i kontrolowanie standardów jakościowych. Dbam o jak najwyższą jakość naszych usług. Zarządzam również Działem Call Center, nadzoruję rozpatrywanie reklamacji oraz prowadzę bieżącą kontrolę oddziałów.

Team Member

Marta Sklepkiewicz

Kierownik Działu Call Center

W firmie DTS zajmuję się kontrolą jakości oraz poziomu zadowolenia Klientów z realizacji usług. Ponadto prowadzę również nadzór nad konsultantami call center.

Team Member

Beata Zaim

Kierownik ds. Jakości HD

Koordynuję jakość dostaw do klienta, rozpatruję skargi od zleceniodawców i klientów, a także dbam o prawidłową obsługę Klientów przez zespół administracyjny.

Team Member

Bartosz Łukjanow

Specjalista ds. Jakości

Na stanowisku jestem odpowiedzialny za rozwiązywanie problemów jakościowych, poszukiwanie ich źródeł oraz wdrażanie działań korygujących. Bieżące wsparcie działu call center w kwestiach związanych z jakością usług.

Team Member

Bartosz Gruszczyński

Pracownik Administracyjny

W firmie jestem odpowiedzialny za kreowanie wizerunku w relacjach z klientami. Badam potrzeby klientów, koordynuję procesy dostaw. Przekazuję telefoniczne informacje o usługach firmy.

Team Member

Dominik Tes

Pracownik Administracyjny

W firmie DTS zajmuje się szeroko rozumianą koordynacją procesów dostaw, przekazuję telefonicznie informacje na temat usługi. Poprzez bezpośredni kontakt z klientem dbam o dobry wizerunek firmy.

Team Member

Karolina Krakowiak

Pracownik Administracyjny

W firmie DTS zajmuję się weryfikacją poziomu jakości i standardów wykonywanych przez naszą firmę usług, jak i poziomu satysfakcji naszych klientów po ich zakończeniu.

Team Member

Magda Malejko

Pracownik Administracyjny

W firmie DTS zajmuję się udzielaniem informacji Klientom indywidualnym i weryfikacją poziomu jakości świadczonych przez nas usług.

Team Member

Damian Gumowski

Pracownik Administracyjny

Jestem odpowiedzialny za weryfikację zgłoszeń reklamacyjnych, a także przekazywanie Klientom informacji dotyczących ich zleceń.

Team Member

Anna Łukawska

Główna Księgowa

W DTS zajmuję się kompleksowym zarządzaniem działem księgowości oraz dbam o finanse naszych spółek. Ponadto realizuję płatności dla naszych kontrahentów.

Team Member

Magdalena Osińska

Młodsza Księgowa

W firmie DTS pracuję w dziale księgowości, głównie zajmuję się kompleksowym rozliczaniem Cash on Delivery (COD) oraz pomagam w sprawach bieżących.

Team Member

Łukasz Pytlak

Brand Manager

Jestem odpowiedzialny za kwestie marketingu wizualnego firmy DTS, przygotowywanie materiałów wewnętrznych i zewnętrznych, jak również web design i wdrażanie stron internetowych.

Team Member

Łukasz Twarogowski

Dyrektor Działu IT

Moje główne zadanie w firmie DTS to zarządzanie działem IT oraz dostarczanie nowoczesnych narzędzi, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu firmy. Rozwijam również aplikacje skierowane dla naszych Klientów i Kontrahentów.

Team Member

Michał Belka

Web Developer

Zajmuję się tworzeniem rozwiązań IT, które umożliwiają Klientom zamawianie usług transportowych, a firmie DTS ich sprawną realizację.

Team Member

Tomasz Wacławski

Dyrektor Zarządzający

Kompleksowo zarządzam działem transportu w firmie. Kontroluję bieżącą pracę oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce, a także rozwijam nowe kanały sprzedażowe firmy.

Team Member

Jarosław Leszczyński

Dyrektor Home Delivery

W firmie DTS jestem odpowiedzialny za rozwój działu usług Home Delivery. Pozyskuję nowych kontrahentów oraz rozwijam sieć magazynowo-logistyczną na terenie całego kraju.

Team Member

Karol Mironiuk

Kierownik Transportu

Zajmuję się bieżącym wsparciem pracowników naszych oddziałów w całej Polsce. Koordynuję pracę ekip oraz punktów

Team Member

Janusz Szerszeń

Kierownik Sprzedaży

W swojej pracy jestem odpowiedzialny za sprzedaż usług dla dużych korporacji. Moje wieloletnie doświadczenie w branży pozwala mi na odpowiednie zrozumienie potrzeb Klienta.

Team Member

Magdalena Moszkowska

Manager Projektów

W firmie DTS zajmuję się planowaniem, wdrażaniem i koordynacją projektów logistycznych.

Team Member

Michał Skonieczny

Key Account Executive

W firmie DTS zajmuję się pozyskiwaniem Klientów biznesowych, przygotowywaniem oferty handlowej względem wymagań Klientów, a także bieżącą współpracą z kontrahentami.

Team Member

Marta Wojdakowska

HR Manager

W firmie DTS zajmuję się planowaniem, koordynacją i zarządzaniem działań rekrutacyjnych i szkoleniowych.

Team Member

Wioleta Dubińska

Specjalista ds. Rekrutacji

Jestem odpowiedzialna za planowanie i realizację projektów rekrutacyjnych, jak również rozwój pracowników.

Team Member

Anna Wiejak

Specjalista ds. Administracji

W firmie DTS zajmuję obsługą administracyjną Spółki, dbaniem o dokumentację firmową i jej prawidłowy obieg, a także współpracą z firmami zewnętrznymi i odpowiadaniem na bieżące zapotrzebowanie pracowników firmy.

Team Member

Karol Żelaszczyk

Specjalista ds. Transportu

Zajmuję się wyposażaniem pracowników i poszczególnych oddziałów w materiały operacyjne, a także kontrolą grafików i ewidencji czasu pracy.

Team Member

Paweł Cholewiński

Kierownik Magazynu

Jestem odpowiedzialny za gospodarkę magazynową Klientów naszej firmy, oraz wydaję z magazynu zgodnie z zapotrzebowaniem materiały i urządzenia wykorzystywane podczas realizacji usług przeprowadzkowych.

Team Member

Andrzej Młożniak

Magazynier

Pracuję w firmie DTS od wielu lat jako magazynier. Wydaję z magazynu materiały pakowe, kartony, wózki transportowe oraz inne przedmioty potrzebne podczas świadczenia przez naszą firmę usług przeprowadzkowych.

Team Member

Marcin Pycek

Administrator

W firmie DTS zajmuję się administrowaniem naszych budynków biurowych oraz magazynowych. Dbam o bezpieczeństwo osób przebywających w nich oraz konserwację i serwis przestrzeni użytkowej.

Team Member

Michalina Krzyżyk

Recepcjonistka

Jestem osobą, która jako pierwsza wita naszych Klientów w firmie, nie tylko bezpośrednio, ale także przez telefon. Udzielam Państwu szybkiej i rzetelnej informacji. Jestem pracownikiem na pozycji wsparcia administracyjnego biura i działu jakości.

Team Member

Patrycja Kośmicka

Recepcjonistka

Zajmuję się witaniem i obsługą zarówno naszych Klientów jak i gości. Dodatkowo koordynuje przepływ dokumentacji zewnętrznej i wspieram dział administracyjny.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Jesteśmy ludźmi wielu talentów. W naszym zespole znajdują się zarówno specjaliści od przeprowadzek jak również wykwalifikowani informatycy, graficy, pracownicy księgowości i administracji.

KREATYWNOŚĆ

To nasza wspólna cecha, która pozwala co dzień znajdywać rozwiązanie na każdy przeprowadzkowy problem, a także wcielać w życie nasze rozmaite pomysły i koncepcje.

INNOWACYJNOŚĆ

Każdego dnia pracujemy nad nieustannym rozwojem innowacyjnych rozwiązań jak choćby w przypadku systemów informatycznych, które wyróżniają nas spośród wszystkich firm w branży przeprowadzkowej.

Team Member
Sebastian Gaworski
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Grzegorz Lewandowski
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Paweł Onisk
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Rafał Buczyński
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Klaudiusz Klein
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Paweł Cypara
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Damian Wulczyński
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Artur Zawadzki
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Mateusz Kępczyński
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Background Image

Nasze doświadczenie świadczy o nas najlepiej!

300

Wykwalifikowanych pracowników

18

Lat
doświadczenia

20tys.

Zrealizowanych przeprowadzek

99,9%

Zadowolonych Klientów