Poznaj nasz zespoł!

Adam Bajorek

Adam Bajorek

Dyrektor Handlowy

W firmie DTS jestem odpowiedzialny za funkcjonowanie działu handlowego oraz zajmuję się sprzedażą i obsługą Kluczowych Klientów. Pomagam Klientom w planowaniu i realizacji usług przeprowadzkowych.

Mirosław Górecki

Mirosław Górecki

Dyrektor ds. Przeprowadzek

W swojej pracy jestem odpowiedzialny za sprzedaż usług dla dużych korporacji oraz Klientów międzynarodowych. Moje wieloletnie doświadczenie w branży pozwala mi odpowiednie zrozumienie potrzeb Klienta.

Rafał Cherek

Rafał Cherek

Key Account Executive

W firmie jestem odpowiedzialny za obsługę Klientów prywatnych oraz firmowych. Pomagam Klientom znaleźć optymalne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.

Karol Mierzejewski

Karol Mierzejewski

Key Account Executive

W firmie zajmuję się pozyskiwaniem i obsługą nowych Klientów biznesowych i indywidualnych, jak również przygotowywaniem ofert handlowych.

Arkadiusz Kozieradzki

Arkadiusz Kozieradzki

Key Account Executive

W firmie odpowiadam za sprzedaż usług w obszarze dużych klientów korporacyjnych. Jestem odpowiedzialny za cały proces przeprowadzki od samego początku do jej zakończenia.

Natalia Zawadzka

Natalia Zawadzka

Key Account Executive

Jestem odpowiedzialna za proces koordynacji przeprowadzek międzynarodowych. Dzięki mojemu kilkuletniemu doświadczeniu profesjonalnie i chętnie pomogę w przeprowadzce w każdy zakątek świata.

Aleksandra Artemenko

Aleksandra Artemenko

Asystentka Działu Handlowego

Jako Asystentka zajmuję się bieżącym wsparciem pracowników Działu Handlowego oraz aktualizacją bazy Klientów i wprowadzaniu projektów do naszego systemu.

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy zespołem, który skupia wokół siebie ludzi z wieloletnim doświadczeniem, wiemy bowiem, że lata praktyki i doskonała znajomość branży decydują o jakości świadczonych przez nas usług.

PROFESJONALIZM

Do naszych zadań podchodzimy z największą starannością dbając nawet o najmniejsze szczegóły, każde zaś zlecenie traktujemy tak jakby było naszym najważniejszym.

POZYTYWNA ENERGIA

Nasza praca jest naszą pasją, dzięki temu nigdy nie wytracamy pędu i pozytywnej energii, którą staramy się zarażać naszych Klientów. To własnie owa energia motywuje nas nieustannie do wytężonej pracy.

Piotr Czerniak

Piotr Czerniak

Kierownik ds. Przeprowadzek

W firmie zajmuję się kompleksową organizacją procesu relokacji. Umawiam z handlowcami i Klientami szczegółowe harmonogramy usług oraz planuje pracę działu realizacji.

Maciej Szczuko

Maciej Szczuko

Sales Manager

Jestem managerem działu exportu i importu w naszej firmie. Zajmuję się kompleksowo przeprowadzkami międzynarodowymi. Pomagam Klientom w organizacji usługi, przedstawiam im najkorzystniejsze dla nich oferty oraz pomagam uporać się z dokumentacją celną.

Łukasz Goławski

Łukasz Goławski

Młodszy Koordynator Operacyjny

W spółce DTS sprawuję funkcję koordynatora operacyjnego czyli planuję usługi przeprowadzkowe, zapewniam odpowiedni sprzęt na oraz kontaktuję się z Klientami w celu potwierdzenia realizacji usługi.

SUMIENNOŚĆ

Nie znosimy niezałatwionych spraw. Nie tolerujemy półśrodków. Każde zadanie wykonujemy od początku do końca. Liczą się dla nas jak najlepsze rezultaty to one bowiem stanowią o tym kim jesteśmy.

Wiedza

Jesteśmy dumnymi członkami Międzynarodowego Stowarzyszenia Przeprowadzkowego, jak również Amerykańskiego Stowarzyszenia Przeprowadzkowego i Magazynowego.

Zaufanie

Jesteśmy dumni z tego, że ufają nam najlepsi. Potwierdzają to liczne referencje tysięcy firm i instytucji, którym mieliśmy niezmierną przyjemność świadczyć nasze usługi.

Paweł Poradzki

Paweł Poradzki

Prezes Zarządu

Jako Prezes Zarządu sprawuję kontrolę nad wszystkimi działami w firmie. Planuję, wdrażam i rozwijam nowe strategie biznesowe spółek. Każdego dnia dbam o pozytywną atmosferę panującą w firmie oraz o rozwój kompetencji pracowników.

Andrzej Poradzki

Andrzej Poradzki

Prezes PSP

Jestem prezesem Stowarzyszenia Przeprowadzkowego. Na codzień zajmuję się badaniem jakości oraz wdrażaniem nowych procedur w stowarzyszeniu.

Grzegorz Sobolewski

Grzegorz Sobolewski

Manager Floty

W firmie DTS zarządzam flotą samochodów dostawczych oraz osobowych. Dbam o jak najlepszy stan naszych aut.

Arkadiusz Gembara

Arkadiusz Gembara

Dyrektor ds. Jakości

Moim głównym zadaniem w DTS to wdrażanie i kontrolowanie standardów jakościowych. Dbam o jak najwyższą jakość naszych usług. Zarządzam również Działem Call Center, nadzoruję rozpatrywanie reklamacji oraz prowadzę bieżącą kontrolę oddziałów.

Marta Sklepkiewicz

Marta Sklepkiewicz

Kierownik Działu Call Center

W firmie DTS zajmuję się kontrolą standardów jakościowych oraz odpowiadam za zapewnienie sprawnego funkcjonowania zespołów konsultantów telefonicznych.

Beata Zaim

Beata Zaim

Kierownik ds. Jakości HD

Koordynuję jakość dostaw do klienta, rozpatruję skargi od zleceniodawców i klientów, a także dbam o prawidłową obsługę Klientów przez zespół administracyjny.

Bartosz Łukjanow

Bartosz Łukjanow

Specjalista ds. Jakości

Na stanowisku jestem odpowiedzialny za rozwiązywanie problemów jakościowych, poszukiwanie ich źródeł oraz wdrażanie działań korygujących. Bieżące wsparcie działu call center w kwestiach związanych z jakością usług.

Bartosz Gruszczyński

Bartosz Gruszczyński

Pracownik Administracyjny

W firmie jestem odpowiedzialny za kreowanie wizerunku w relacjach z klientami. Badam potrzeby klientów, koordynuję procesy dostaw. Przekazuję telefoniczne informacje o usługach firmy.

Dominik Tes

Dominik Tes

Pracownik Administracyjny

W firmie DTS zajmuje się szeroko rozumianą koordynacją procesów dostaw, przekazuję telefonicznie informacje na temat usługi. Poprzez bezpośredni kontakt z klientem dbam o dobry wizerunek firmy.

Natalia Tulisow

Natalia Tulisow

Pracownik Administracyjny

W firmie DTS zajmuję się weryfikacją poziomu jakości i standardów wykonywanych przez naszą firmę usług, jak i poziomu satysfakcji naszych klientów po ich zakończeniu.

Katarzyna Jedlińska

Przemysław Koszewski

Pracownik Administracyjny

W firmie DTS zajmuję się udzielaniem informacji Klientom indywidualnym i weryfikacją poziomu jakości świadczonych przez nas usług.

Damian Gumowski

Damian Gumowski

Pracownik Administracyjny

Jestem odpowiedzialny za weryfikację zgłoszeń reklamacyjnych, a także przekazywanie Klientom informacji dotyczących ich zleceń.

Michalina Krzyżyk

Michalina Krzyżyk

Recepcjonistka

Zajmuję się kontaktem z Klientami indywidualnymi w celu udzielania informacji na temat zgłaszanych błędów i statusów bieżących zleceń.

Ilona Wasil

Ilona Wasil

Pracownik Administracyjny

W firmie DTS zajmuję się udzielaniem informacji Klientom indywidualnym i weryfikacją poziomu jakości świadczonych przez nas usług.

Piotr Sudoł

Piotr Sudoł

Dyrektor Finansowy

Jestem odpowiedzialny za kształtowanie i realizację strategii finansowej spółek, a także płynność finansową i wdrażanie planów rozwoju.

Anna Łukawska

Anna Łukawska

Główna Księgowa

W DTS zajmuję się kompleksowym zarządzaniem działem księgowości oraz dbam o finanse naszych spółek. Ponadto realizuję płatności dla naszych kontrahentów.

Magda Osińska

Magdalena Osińska

Księgowa

W firmie DTS pracuję w dziale księgowości, głównie zajmuję się kompleksowym rozliczaniem Cash on Delivery (COD) oraz pomagam w sprawach bieżących.

Katarzyna Turowska

Katarzyna Turowska

Samodzielna Księgowa

Zajmuję się rozliczaniem płatności naszych spółek, organizacją dokumentacji, a także dbaniem o prawidłowy przepływ finansowy.

Łukasz Pytlak

Łukasz Pytlak

Brand Manager

Jestem odpowiedzialny za kwestie marketingu wizualnego firmy DTS, przygotowywanie materiałów wewnętrznych i zewnętrznych, jak również web design i wdrażanie stron internetowych.

Piotr Kryński

Piotr Kryński

Grafik Kreatywny

Zajmuję się realizacją materiałów graficznych na potrzeby Działu Marketingu, a także bieżącym wsparciem spółek w obrębie kreacji wizualnej.

Łukasz Twarogowski

Łukasz Twarogowski

Dyrektor Działu IT

Moje główne zadanie w firmie DTS to zarządzanie działem IT oraz dostarczanie nowoczesnych narzędzi, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu firmy. Rozwijam również aplikacje skierowane dla naszych Klientów i Kontrahentów.

Tomasz Wacławski

Tomasz Wacławski

Dyrektor Zarządzający

Kompleksowo zarządzam działem transportu w firmie. Kontroluję bieżącą pracę oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce, a także rozwijam nowe kanały sprzedażowe firmy.

Jarosław Leszczyński

Jarosław Leszczyński

Dyrektor Home Delivery

W firmie DTS jestem odpowiedzialny za rozwój działu usług Home Delivery. Pozyskuję nowych kontrahentów oraz rozwijam sieć magazynowo-logistyczną na terenie całego kraju.

Robert Jamroż

Robert Jamroż

Kierownik Regionalny

Zarządzam funkcjonowaniem oddziałów transportowych. Nadzoruję, koordynuję i kontroluję pracę podległych jednostek kreując strategię ich funkcjonowania.

Karol Mironiuk

Karol Mironiuk

Kierownik Transportu

Zajmuję się bieżącym wsparciem pracowników naszych oddziałów w całej Polsce. Koordynuję pracę ekip oraz punktów

Janusz Szerszeń

Janusz Szerszeń

Kierownik Sprzedaży

W swojej pracy jestem odpowiedzialny za sprzedaż usług dla dużych korporacji. Moje wieloletnie doświadczenie w branży pozwala mi na odpowiednie zrozumienie potrzeb Klienta.

Janusz Suliński

Janusz Suliński

Trener

W DTS zajmuję się przygotowywaniem programów szkoleniowych dla naszych pracowników, ich realizacją, a także wdrażaniem nowych procedur operacyjnych.

Magdalena Moszkowska

Magdalena Moszkowska

Manager Projektów

W firmie DTS zajmuję się planowaniem, wdrażaniem i koordynacją projektów logistycznych.

Michał Skonieczny

Michał Skonieczny

Key Account Manager

W firmie DTS zajmuję się pozyskiwaniem Klientów biznesowych, przygotowywaniem oferty handlowej względem wymagań Klientów, a także bieżącą współpracą z kontrahentami.

Łukasz Blak

Łukasz Blak

Key Account Manager

Pomagam naszym kontrahentom zwiększyć ilość klientów poprzez podniesienie jakości oferowanych usług transportowych.

Marta Wojdakowska

Marta Wojdakowska

HR Manager

W firmie DTS zajmuję się planowaniem, koordynacją i zarządzaniem działań rekrutacyjnych i szkoleniowych.

Wioleta Dubińska

Wioleta Dubińska

Specjalista ds. Rekrutacji

Jestem odpowiedzialna za planowanie i realizację projektów rekrutacyjnych, jak również rozwój pracowników.

Anna Wiejak

Anna Wiejak

Specjalista ds. Administracji

W firmie DTS zajmuję obsługą administracyjną Spółki, dbaniem o dokumentację firmową i jej prawidłowy obieg, a także współpracą z firmami zewnętrznymi i odpowiadaniem na bieżące zapotrzebowanie pracowników firmy.

Karol Żelaszczyk

Karol Żelaszczyk

Specjalista ds. Transportu

Zajmuję się wyposażaniem pracowników i poszczególnych oddziałów w materiały operacyjne, a także kontrolą grafików i ewidencji czasu pracy.

Paweł Cholewiński

Paweł Cholewiński

Kierownik Magazynu

Jestem odpowiedzialny za gospodarkę magazynową Klientów naszej firmy, oraz wydaję z magazynu zgodnie z zapotrzebowaniem materiały i urządzenia wykorzystywane podczas realizacji usług przeprowadzkowych.

Andrzej Młożniak

Andrzej Młożniak

Magazynier

Pracuję w firmie DTS od wielu lat jako magazynier. Wydaję z magazynu materiały pakowe, kartony, wózki transportowe oraz inne przedmioty potrzebne podczas świadczenia przez naszą firmę usług przeprowadzkowych.

Marcin Pycek

Marcin Pycek

Administrator

W firmie DTS zajmuję się administrowaniem naszych budynków biurowych oraz magazynowych. Dbam o bezpieczeństwo osób przebywających w nich oraz konserwację i serwis przestrzeni użytkowej.

Patrycja Kośmicka

Patrycja Kośmicka

Recepcjonistka

Zajmuję się witaniem i obsługą zarówno naszych Klientów jak i gości. Dodatkowo koordynuje przepływ dokumentacji zewnętrznej i wspieram dział administracyjny.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Jesteśmy ludźmi wielu talentów. W naszym zespole znajdują się zarówno specjaliści od przeprowadzek jak również wykwalifikowani informatycy, graficy, pracownicy księgowości i administracji.

KREATYWNOŚĆ

To nasza wspólna cecha, która pozwala co dzień znajdywać rozwiązanie na każdy przeprowadzkowy problem, a także wcielać w życie nasze rozmaite pomysły i koncepcje.

INNOWACYJNOŚĆ

Każdego dnia pracujemy nad nieustannym rozwojem innowacyjnych rozwiązań jak choćby w przypadku systemów informatycznych, które wyróżniają nas spośród wszystkich firm w branży przeprowadzkowej.

Team Member
Sebastian Gaworski
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Grzegorz Lewandowski
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Paweł Onisk
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Rafał Buczyński
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Klaudiusz Klein
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Paweł Cypara
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Damian Wulczyński
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Artur Zawadzki
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Mateusz Kępczyński
Koordynator przeprowadzek
Team Member
Background Image

Nasze doświadczenie świadczy o nas najlepiej!

300

Wykwalifikowanych pracowników

18

Lat
doświadczenia

20tys.

Zrealizowanych przeprowadzek

99,9%

Zadowolonych Klientów