Background Image

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące świadczonych przez nas usług, chcieliby Państwo dokonać wyceny usługi przeprowadzkowej lub podjąć z nami współpracę - zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami w dziedzinie przeprowadzek prywatnych, firmowych i międzynarodowych. 

Przejdź do formularza kontaktowego

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Team Member

Adam Bajorek

Dyrektor Handlowy

tel.: +48 (22) 100 30 03
kom.: +48 508 003 103
e-mail: bajorek@dts.pl

Team Member

Mirosław Górecki

Dyrektor ds. Przeprowadzek

tel.: +48 (22) 100 30 24
kom.: +48 508 003 124
e-mail: gorecki@dts.pl

Team Member

Mariusz Kotowicz

Manager Sprzedaży

tel.: +48 (22) 100 30 03
kom.: +48 508 003 128
e-mail: kotowicz@dts.pl

Team Member

Maciej Szczuko

Manager Exportu i Importu

tel.: +48 (22) 526 10 25
kom.: +48 508 003 129
e-mail: szczuko@dts.pl

Team Member

Rafał Cherek

Key Account Executive

tel.: +48 (22) 100 30 25
kom.: +48 508 003 125
e-mail: cherek@dts.pl

Team Member

Piotr Zaręba

Key Account Executive

tel.: +48 (22) 100 30 25
kom.: +48 508 003 147
e-mail: zareba@dts.pl

Team Member

Karol Mierzejewski

Key Account Executive

tel.: +48 (22) 100 30 07
kom.: +48 508 003 105
e-mail: mierzejewski@dts.pl

Team Member

Arkadiusz Kozieradzki

Key Account Executive

tel.: +48 (22) 100 30 07
kom.: +48 571 495 779
e-mail: kozieradzki@dts.pl

Team Member

Mariusz Kirpa

Key Account Executive

tel.: +48 (22) 100 30 00
kom.: +48 798 202 352
e-mail: kirpa@dts.pl

Team Member

Natalia Zawadzka

Key Account Executive

tel.: +48 (22) 100 30 07
kom.: +48 508 003 129
e-mail: zawadzka@dts.pl

Team Member

Milena Tusińska

Koordynator Exportu i Importu

tel.: +48 (22) 100 30 06
kom.: +48 508 003 112
e-mail: tusinska@dts.pl

Team Member

Martyn Szczepankowski

Specjalista ds. Przeprowadzek

kom.: +48 795 525 716
e-mail: szczepankowski@dts.pl

Team Member

Kamil Rybiński

Specjalista ds. Przeprowadzek

kom.: +48 728 406 551
e-mail: rybinski@dts.pl

Team Member

Piotr Czerniak

Kierownik ds. Przeprowadzek

tel.: +48 (22) 526 10 36 
kom.: +48 508 003 136 
e-mail: czerniak@dts.pl

Team Member

Łukasz Goławski

Mł. Koordynator Operacyjny

tel.: +48 (22) 526 10 36
kom.: +48 508 003 137 
e-mail: golawski@dts.pl

Team Member

Ola Artemenko

Asystentka Działu Handlowego

tel.: +48 (22) 100 30 25
kom.: +48 508 003 106 
e-mail: artemenko@dts.pl

ODPOWIEMY NA PYTANIA

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, z chęcią udzielimy na nie odpowiedzi. Jesteśmy po to by dostarczyć Państwu pełen zakres niezbędnych informacji z zakresu świadczonych przez nas usług.

DORADZIMY

Jeśli nie wiedzą państwo jak zaplanować przeprowadzkę, zastanawiają się nad wyglądem procesu relokacji lub potrzebują Państwo fachowego doradztwa - jesteśmy po to by Państwu pomóc.

ZAPLANUJEMY

Z chęcią pomożemy zaplanować krok po kroku cały proces relokacji, dbając o Państwa zadowolenie i komfort. Dokładamy wszelkich starań by Państwa przeprowadzka była przyjemna na każdym jej etapie.

NASZE ODDZIAŁY

Białystok

ul. Narodowych Sił Zbrojnych 11
15-690 Białystok
mail: bialystok@przeprowadzki.pl
tel.: (85) 674 92 79
kom.: 600 350 735

Częstochowa

ul. Drogowców 39
42-402 Częstochowa
mail: czestochowa@przeprowadzki.pl
tel.: (71) 707 09 07
kom.: 600 341 745

Gdańsk

ul. Mieczysława Słabego 4
80-298 Gdańsk
mail: gdansk@dts.pl
tel.: (58) 728 27 87
kom.: 795 525 716

Gliwice

ul. Pszczyńska 215
44-100 Gliwice
mail: gliwice@przeprowadzki.pl
tel.: (22) 526 1000

Kalisz

al. Piłsudskiego 21/22
62-800 Kalisz
mail: kalisz@dts.pl
tel.: (22) 526 1000

Katowice

al. Roździeńskiego 93
40-203 Katowice
mail: katowice@dts.pl
tel.: (32) 720 96 78
kom.: 600 341 309

Kraków

ul. Zakopiańska 70
30-418 Kraków
mail: krakow@przeprowadzki.pl
tel.: (12) 444 62 40
kom.: 600 350 744

Lublin

Al. Jana Pawła II 55
20-535 Lublin
mail: lublin@przeprowadzki.pl
tel.: (81) 446 96 36
kom.: 600 350 735

Łódź

ul. Św Teresy od Dzieciątka Jezus 94
91-341 Łódź
mail: lodz@przeprowadzki.pl
tel.: (42) 279 74 59
kom.: 600 336 108

Opole

ul. Wrocławska 152
45-835 Opole
mail: opole@dts.pl
tel.: (22) 526 1000

Płock

ul. Wyszogrodzka 152
09-410 Płock
mail: płock@dts.pl
tel.: (22) 526 1000

Poznań

ul. Haliny Konopackiej 18
60-004 Poznań
mail: poznan@przeprowadzki.pl
tel.: (61) 674 6051

Rybnik

ul. Żorska 56
44-200 Rybnik
mail: rybnik@dts.pl
tel.: (22) 526 1000

Sosnowiec

ul. Orląt Lwowskich 146
41-208 Sosnowiec
mail: sosnowiec@przeprowadzki.pl
tel.: (32) 760 56 16

Szczecin

ul. Wiosenna 30
70-807 Szczecin
mail: szczecin@przeprowadzki.pl
tel.: (91) 886 96 45
kom.: 600 350 735

Wałbrzych

ul. 1 Maja 68
58-305 Wałbrzych
mail: walbrzych@dts.pl
tel.: (22) 526 1000

Warszawa

ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa;
mail: handlowy@dts.pl
tel.: (22) 526 1000
kom.: 600 350 735

Wrocław

Al. Karkonoska 83a
53-015 Wrocław
mail: wroclaw@przeprowadzki.pl
tel.: (71) 707 09 07
kom.: 600 341 745

Logo

DTS Przyjemne Przeprowadzki
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

handlowy@dts.pl
+48 (22) 526 1000

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje atrakcyjną ofertę przyjemnej przeprowadzki.

CENTRALA

DTS Przyjemne Przeprowadzki
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

E-mail: handlowy@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000 

Napisz do nas

CERTYFIKATY I STOWARZYSZENIA

IAM
AMSA
PSP
ISO