Specjalistyczny sprzęt

Dla Państwa satysfakcji oraz dla gwarancji najwyższej jakości świadczonych usług korzystamy z profesjonalnego sprzętu, dzięki któremu możemy zapewnić bezpieczeństwo i terminowość wykonania naszej pracy. Na każdym etapie przeprowadzki korzystamy ze specjalistycznych urządzeń i używamy nowoczesnej floty samochodowej, aby spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów.

Dostarczamy także koce zabezpieczające oraz folię bąbelkową i typu stretch, aby mogli być Państwo spokojni, że nic nie ulegnie zniszczeniu. Używamy także papieru pakowego chroniącego przed wstrząsami i torebek strunowych, w które pakujemy różne drobne elementy. W przypadku materiałów, które potrzebują specjalnej ochrony w transporcie, używamy kontenerów kurierskich, które doskonale zabezpieczają cenne przedmioty i mają możliwość plombowania.

Zapakowane mienie ładujemy do nowoczesnych samochodów, na wyposażeniu których znajdują się listwy mocujące ładunek, pasy transportowe do zabezpieczania pakunków, podłogi antypoślizgowe oraz wytrzymałe koce transportowe. Każdy samochód ma wbudowany system satelitarny GPS, aby mógł być kontrolowany na każdym etapie trasy. Zastosowanie takiego rozwiązania gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i terminowość relokacji. Każdy pojazd jest nowy – średnia wieku nie przekracza 3 lat – oraz na bieżąco serwisowany w autoryzowanych punktach serwisowych. To właśnie „świeżość” aut oraz odpowiedni serwis zapewniają niezawodność, której oczekują od nas nasi klienci.

Posiadamy także specjalistyczny sprzęt, który pomaga w bezproblemowym rozładunku przetransportowanych rzeczy. Bez względu na szerokość korytarza czy dostępność windy towarowej wewnątrz budynku wnosimy mienie do lokalu lub mieszkania z użyciem naszego sprzętu. Do tego celu używane są windy zewnętrzne oraz roboty do przewozu ciężkich ładunków po schodach.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje atrakcyjną ofertę przyjemnej przeprowadzki.

Centrala

DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

E-mail: handlowy@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000

1
2
3
5
6