Magazynowanie mienia

Podczas przeprowadzki często okazuje się, że nie wszystkie meble i przedmioty, które miały zastosowanie w starej lokalizacji, będą przydatne także w nowej siedzibie firmy lub w nowym miejscu zamieszkania. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i oferujemy Państwu krótkoterminową lub długoterminową usługę magazynowania mienia, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć nawet wielkie przeprowadzki.

Nasze magazyny gwarantują stuprocentowe bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy. To zasługa między innymi doskonałej lokalizacji naszych magazynów, które znajdują się w największych miastach. To daje także możliwość szybkiego i łatwego dostępu do przedmiotów w każdym momencie, kiedy będzie taka potrzeba. Budynki magazynowe są całodobowo monitorowane i ochraniane przez siedem dni w tygodniu, dając naszym Klientom pewność, że rzeczy są przechowywane we właściwych warunkach. Ponadto wszystkie rzeczy składowane w magazynach są ubezpieczone przez naszą firmę.

Mogą być Państwo pewni, że każda rzecz, niezależnie od rodzaju czy wielkości, jest odpowiednio zabezpieczona i przechowywana. Wszystko umieszczamy w specjalnie przystosowanych do tego skrzyniach magazynowych, które posiadają zamknięcie z bezpieczną plombą. Każda ze skrzyń jest wyposażona w listę znajdującego się wewnątrz mienia, dlatego nie ma mowy o pomyłce lub o tym, że coś trafi w ręce osób trzecich. Odpowiednie warunki zostały zapewnione przez wykonanie skrzyń magazynowych według międzynarodowych norm i standardów, które bez względu na okres przechowywania dają pewność ochrony rzeczy przed zabrudzeniem czy niszczeniem.

Klientom, którzy korzystają z usług naszej firmy w zakresie przeprowadzek prywatnych, firmowych lub międzynarodowych, zapewniamy bardzo atrakcyjną i korzystną cenę magazynowania mienia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej usługi. W jej ramach zapewniamy bezpieczeństwo, odpowiednie warunki przechowywania i stałą ochronę. Nasi klienci nie muszą się więc martwić o to, co zrobić ze zbędnymi rzeczami, które zostały po przeprowadzce, i w każdej chwili mogą odebrać je z magazynu, w którym przechowujemy dla Państwa mienie.

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje atrakcyjną ofertę przyjemnej przeprowadzki.

Centrala

DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

E-mail: handlowy@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000

1
2
3
5
6