Bezpieczeństwo

Zależy nam na naszych Klientach i zawsze doceniamy zaufanie, jakim Państwo nas darzą, dlatego robimy wszystko, by nie zawieźć stawianych wobec nas oczekiwań. Kwestią priorytetową jest dla nas bezpieczeństwo powierzonego mienia, dokładamy więc wszelkich starań, by je zagwarantować i przetransportować wszystkie rzeczy w takim stanie, w jakim były przed przeprowadzką. Dlatego z jednej strony zapewniamy dobrej jakości materiały zabezpieczające, nowoczesną i sprawną technicznie flotę oraz profesjonalną obsługę, a z drugiej gwarantujemy ubezpieczenie rzeczy.

Przewożone przedmioty zabezpieczamy je w profesjonalny sposób, aby ochronić je przed zniszczeniem lub uszkodzeniem. Używamy do tego odpowiednich materiałów, takich jak różnego rodzaju kartony i folie, koce amortyzujące, papier pakowy, drewniane skrzynie, torebki strunowe czy kontenery kurierskie. Przed rozpoczęciem prac zabezpieczamy windy oraz ciągi komunikacyjne, żeby nic nie uległo zniszczeniu podczas przenoszenia dużych przedmiotów. W czasie pakowania rzeczy do pojazdów ustawiamy je w bezpieczny sposób i zabezpieczamy przy użyciu pasów transportowych oraz mat antypoślizgowych. Dodatkowo samochody z naszej floty są wyposażone w system satelitarnego monitoringu GPS, co daje poczucie bezpieczeństwa. Spełniamy normę ISO 9001:2008, która świadczy o pewności powtarzalnej jakości świadczonych przez nas usług – procedury, które zostały wdrożone w firmie gwarantują kontrolę każdej świadczonej przez nas usługi przeprowadzki. Gwarancję jakości i bezpieczeństwa usług daje także nasze członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Przeprowadzkowym, International Association of Movers i American Moving and Storage Association .

Kontakt

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz dział handlowy z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje atrakcyjną ofertę przyjemnej przeprowadzki.

Centrala

DTS Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o.
ul. Wał Miedzeszyński 251
04-866 Warszawa

E-mail: handlowy@dts.pl
Telefon: +48 (22) 526 1000

1
2
3
5
6